دسیسه مهین برای سناتور دوران شاه ! / این زن رییس 20 نوچه داشت + جزییات

به گزارش رکنا، اعضای این شبکه با شناسایی زنان و مردان سالخورده ثروتمند، اسناد املاک آنها را می دزدیدند تا با جعل، آنها را بفروشند.

رسیدگی به این پرونده از سال 82 با شکایت یک مرد سالخورده که از سناتورهای دوران شاه بود آغاز شد. مرد ثروتمند که به اداره پلیس رفته بود به ماموران گفت: بعد از سرنگونی رژیم شاه ایران را ترک نکردم و چون سالخورده بودم ترجیح دادم در کشور بمانم. من مدتی است زن جوانی را به عنوان پرستار استخدام کرده ام تا از من مراقبت کند .اما حالا مدتی است متوجه شده ام تعدادی از اسناد و مدارک املاک من ناپدید شده است .من به پرستار جوان به نام مهین مشکوک هستم.

با این شکایت و در حالی که پلیس در حال استعلام گرفتن اسناد و مدارک میلیاردی مرد ثروتمند بود وی به خاطر کهولت سن جان سپرد و فرزندانش پیگیری‌پرونده شدند.

تا اینکه بعد از سه سال تحقیق و بررسی نخستین سرنخ به دست آمد ودر سال 85 پرده از فعالیت اعضای یک شبکه ۲۰ نفره کلاهبرداری برداشته شد .

باند مخوف کلاهبرداری در تهران

اعضای این گروه با سرکردگی مهین در حالی که می خواستند یکی از ملک های میلیاردی سناتور قدیمی را با اسناد جعلی بفروشند ردیابی و بازداشت شدند. در بررسی ها روشن شد اعضای این شبکه خانواده‌های ثروتمند را شناسایی می کردند و مهین به عنوان پرستار به خانه آنها رفت و آمد داشت تا در فرصتی مناسب اسناد و مدارک ملک هایشان را بدزدد و اعضای این شبکه با جعل املاک را بفروشند .

با تکمیل تحقیقات فاش شد مهین از چهار سال قبل با برنامه ریزی و به عنوان پرستار به خانه سناتور قدیمی رفت و آمد داشت و در این مدت اسناد املاکی زیادی را به ارزش میلیاردی ازوی سرقت کرده بود .

شناسایی جاعل بزرگ پرونده کلاهبرداری

پرونده پیچیده این کلاهبرداری پس از سالها تحقیق روی آن سرانجام به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و مشخص شد مرد جوانی به نام آرش جاعل اصلی اسناد بوده است.

با دستگیری آرش وی اظهارات تازه ای را مطرح کرد. وی گفت: قبول دارم از فعالیت اعضای این شبکه مطلع بودم اما من اسناد را جعل نکرده ام و اعضای گروه به اشتباه مرا به عنوان جاعل اصلی معرفی کرده اند.

وی ادامه داد: مرد میانسالی به نام شاهین جاعل اصلی است.

با اظهارات جدید این متهم ،پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا برگردانده شد تا آرش در مواجهه حضوری با سایر متهمان حاضر شده و مشخص شود وی جاعل اصلی اسناد بوده یا متهم دیگری دست به جعل اسناد میلیاردی زده است.

پس از مواجهه حضوری متهمان و افشای زوایای پنهان پرونده، متهمان در دادگاه محاکمه می شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟