بازداشت زن همسایه در پرونده قتل امیرعلی کوچولو / جزئیات قتل در بستان آباد + عکس

به گزارش رکنا، حجت الاسلام روح اله ایمانی گفت: تاکنون ۴ نفر در ارتباط با این حادثه فجیع دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفته اند.

آخرین جزئیات حادثه قتل پسربچه 4 ساله

وی افزود: هنوز علت و انگیزه اصلی این قتل مشخص نشده و در صورت مشخص شدن ابعاد تازه‌ای از این اتفاق، اطلاع رسانی خواهد شد.

بازپرس دادسرای بستان آباد با بیان اینکه دستگاه قضایی احساسات عمومی را در رابطه با این حادثه درک می‌کند، گفت: مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار را فقط از صداوسیما و رسانه‌های رسمی پیگیری کنند.

دستگیری 3 مظنون در ارتباط با مرگ پسر بچه بستان آبادی

فرمانده انتظامی بستان آباد با اشاره به پیدا شدن جسد پسربچه ۴ ساله بستان آبادی گفت: ۳ مظنون در ارتباط با مرگ این پسر بچه دستگیر شدند.

سرهنگ محمدعلی نایب زاده افزود: خبر گم شدن این پسر بچه به نام امیرعلی پاشایان حدود ۳ روز پیش در شهرستان بستان‌آباد پیچیده بود و در این میان عوامل انتظامی تلاش خود را برای پیدا کردن این بچه آغاز کردند.

وی با بیان اینکه با تلاش پلیس دیروز جسد بی جان این پسر بچه در حوالی «علیجان‌چایی» پیدا شد، اظهار کرد: تحقیقات در خصوص علت این حادثه توسط مراجع قضایی و انتظامی این شهرستان ادامه دارد

قتل هولناک پسر 4 ساله در بستان آباد

حوادث رکنا: جسد بی جان امیرعلی چهار ساله که در یکی از محله های بستان آباد گم شده بود، در کنار یک رودخانه پیدا شد.

با پیدا شدن جسد امیرعلی چهارساله اهل بستان آباد که صبح سه شنبه مقابل خانه شان ناپدید شده بود، تمام امید خانواده اوبرای بازگشت او به آغوش خانواده اش نقش برآب شد.

امیرعلی جلوی در خانه شان ربوده شد

صبح سه شنبه بود که مادر امیرعلی جلوی در حیاط خانه ایستاد تا دختر هشت ساله اش به نام مهشید که برای خرید سبزی بیرون از خانه رفته بود برگردد.

امیرعلی هم در کوچه مشغول بازی شد و همان موقع یکی از همسایه ها مقابل در خانه امیرعلی، مشغول حرف زدن با مادر امیرعلی شد.

چند دقیقه بعد مادر امیرعلی به کوچه سرک کشید و متوجه شد که خبری از پسرش نیست. وقتی محله های اطراف را گشتند و ردی از پسرک پیدا نشد، موضوع را سریع به پلیس اطلاع دادند.

دوربین های مدار بسته اطراف خانه امیرعلی بررسی شد. اما به دلیل مه آلود بودن هوا تصویر روشنی به دست نمی داد.

جسد امیرعلی پیدا شد

غروب روز پنجشنبه در حالی که بیش از دو روز از گم شدن امیرعلی می گذشت، جسد مثله شده پسر چهار ساله در حالی که در یک گونی کنار رودخانه در روستای ارجان آذربایجان شرقی رها شده بود کشف شد.خانواده امیرعلی که ساکن بستان آباد هستند،جسد را شناسایی کردند. روستای محل کشف جسد، در نزدیکی بستان آباد است.

گفته می شود یک چوپان جسد امیرعلی را دیده بوده است. خبرهای محلی حاکی از آن است که قاتل امیرعلی یک جوان معتاد است که شناسایی شده اما متواری است.

این در حالی است که خانواده امیرعلی اعلام کردند هیچ کدورت و دشمنی با کسی نداشته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟