دزد مرموز به صاحب کارگاه زنگ زد + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری صبح ایران، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: 20 مرداد ماه پرونده ای با موضوع سرقت از یک کارگاه تولیدی در کلانتری 157 مسعودیه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی اظهار داشت، 18 مرداد ماه کارگاه خود را ترک و روز بعد از طریق همسایگان متوجه شدم در کارگاه باز شده است و پس از مراجعه به محل متوجه شدم سارق با ورود به محل کارگاه مقادیری اموال کارگاه شامل مواد ریسندگی و غیره به ارزش تقریبی30 میلیون تومان سرقت کرده اند.

سرقت از سوی یک آشنا

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل و اماکن برای انجام تحقیقات پلیسی به نشانی محل سرقت مراجعه و به دست آورند سرقت توسط فردی آشنا به محل انجام شده و سارق به محل سرقت رفت و آمد داشته است .

این مقام انتظامی گفت: حین تحقیقات پلیسی، شاکی مجدداً به کارآگاهان مراجعه و اظهار داشت، سارق با وی تماس گرفته است و عنوان کرده بخشی از اموال را در محلی امن در همان حوالی کارگاه قرار داده است، با مراجعه به محل بخشی از اموال شاکی شناسایی و کشف شد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات پلیسی موفق شدند مالک سیم کارت را شناسایی کنند، گفت: با دستگیری مالک سیم کارت وی اظهار کرد، صاحبکارش بنام مسلم از وی درخواست کرده که از باجه تلفن با شاکی تماس و محل نگهداری اموال را به وی اطلاع دهم و او نیز بدلیل عدم اطلاع از موضوع سرقت با شماره تلفن همراه خود با شاکی تماس گرفته است.

سرقت به خاطر اختلاف حساب

کنجوریان افزود : در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند با هماهنگی قضائی مسلم را دستگیر کنند و متهم در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی به علت اختلاف حساب معترف و اظهار داشت که پیشتر با شاکی فعالیت مشترک داشته است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به اعلام رضایت شاکی پرونده و تحویل مابقی اموال، برابر دستور مقام قضائی متهم آزاد و پرونده تحویل شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 15 تهران شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟