دردسر یک سنگ قیمتی برای 2 پسرخاله تهرانی / آنها به جان هم افتادند + جزییات

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، 8 آبان امسال ماموران گشت پلیس در حال گشت زنی در شمال تهران بودند و به یک خودرو که 2 مرد با پسر جوانی داخل خودرو درگیر بودند روبرو شدند.

ماموران که احتمال می دادند ماجرای آدم ربایی باشد به سرعت وارد عمل شده و 2 مرد داخل خودرو را دستگیر و پسر جوان را که هادی نام داشت نجات دادند.

درگیری خانوادگی

ماموران در تحقیقات پی بردند این پدر و پسر، شوهرخاله و پسرخاله هادی هستند و اختلاف آنها به خاطر سنگ های میلیونی یاقوت است.

پسرخاله جوان در تحقیقات به ماموران گفت: چندی قبل هادی به ما زنگ زد و ادعا کرد سنگ عتیقه گرفته و قصد فروش آن را دارد، هادی می گفت که سنگ های زیادی سراغ دارد و در ابتدا 4 سنگ یاقوت اصل در اختیارش قرار گرفته است و ما نیز تصمیم به خرید این سنگ های یاقوت کردیم.

وی افزود: با پرداخت 40 میلیون تومان 4 سنگ یاقوت را از هادی خریداری کردیم و قرار بود چند روز دیگر سنگ های دیگری برای ما بیاورد اما وقتی سنگ ها را پیش کارشناس سنگ بردیم متوجه شدیم سنگ های یاقوت سنگ های معمولی و بی ارزش است به همین خاطر از هادی کینه به دل گرفتیم.

پسر جوان ادامه داد: شب دستگیری به بهانه گرفتن سنگ های دیگر او را سوار بر خودرویمان کردیم و با پدر او را داخل خودرو نگه داشتیم و با او درگیر شدیم و می خواستیم پول ما را پس دهد چون سر ما کلاه گذاشته بود که در این صحنه دستگیر شدیم.

پیدا کردن سنگ های یاقوت در یک خرابه

هادی در خصوص پیدا کردن سنگ های یاقوت گفت: چندی قبل در جنوب تهران بودم که یک مرد معتاد را مشاهده کردم و وقتی دیدم داخل یک خرابه رفت کنجکاو شدم و دیدم که او شئی را داخل زمین جاساز کرد و روی آن خاک ریخت.

وی افزود: کنجکاو شده بودم بعد از رفتن مرد معتاد داخل خرابه رفتم و زمین را کندم و این سنگ ها را پیدا کردم و فکر می کردم سنگ یاقوت است و از قلابی بودن آنها بی خبر بودم و نمی خواستم سر شوهرخاله و پسرخاله ام کلاه بگذارم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟