پایان وحشت از 146 گنده لات تهرانی/ شب سخت برای یکه بزن ها در پایتخت
حجم ویدیو: 51.69M | مدت زمان ویدیو: 00:05:23

به گزارش گروه حوادث رکنا،سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران گفت: ششمین طرح اقتدار برخورد با اراذل اوباش و مزاحمین محلات با انهدام 131 گروه به اجرا در آمد که این افراد جرایمی از قبیل،شرارت ،درگیری ،عربده کشی،قدرت نمایی با سلاح و استفاده غیر مجاز از سلاح و مزاحمت برای نوامیس و مردم مرتکب شده اند.وی افزود 131 باند متلاشی شده تشکیل شده از 65 گروه شرارت،سه گروه که از سلاح غیر مجاز استفاده می کردند،54 گروه مزاحمین نوامیس در پارک ها و محلات بودند.

سردار حسین رحیمی گفت در این طرح 146 شرور که تشکیل شده از 52 نفر اراذل و اوباش ،78 نفر مزاحم نوامیس و مردم،سه نفر حمل سلاح غیر مجاز و هشت نفر حمل مشروبات غیرالکلی دستگیر شدند.

سردار رحیمی گفت: از این افراد ۷ قبضه سلاح جنگی و ۶۰ عدد فشنگ و همچنین ۳۰ قبضه سلاح سرد کشف شده است. همچنین ۱۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت هم از این افراد کشف شده است.

وی بیان کرد: پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ فضای مجازی را هم زیر نظر دارد و ۱۲۰ تارنمای عکس یا فیلم که در رابطه با اراذل و اوباش و دیگر رفتارهای خارج از عرف تولید می‌کردند شناسایی شدند که از این تعداد ۳۵ مورد مجرمانه بود که برای آنها پرونده سازی هم شد و ۹ مورد از این سایت‌ها مسدود شدند. همچنین ۵ نفر از ادمین های این کانال‌ها و صفحه‌ها دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان تاکید کرد: با اجرای ششمین طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی ۵۷ محله در تهران بزرگ پاکسازی شد و اعلام می‌کنم طرح‌های مقابله‌ای با اراذل و اوباش همچنان ادامه دارد و اگر کسی بخواهد شرارت کند با قدرت با او برخورد می‌کنیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟