فیلم لحظه حمله 4 مرد مسلح به بازار طلای سراوان / شیشه های ضدگلوله آنان را مات کرد + عکس
حجم ویدیو: 1.84M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

به گزارش رکنا، این حادثه هفته گذشته رخ داد و در جریان آن چند سارق درحالی‌که همگی سلاح کلاشنیکف به‌دست داشتند، صورتشان را پوشانده بودند و لباس و حتی کفش‌های یکدست و یک‌شکل به‌تن داشتند وارد پاساژی در شهرستان سراوان در استان سیستان و بلوچستان شدند که به طلافروشی‌های این پاساژ دستبرد بزنند. فیلم منتشر شده از ماجرای این سرقت در شبکه‌های اجتماعی، سارقان مسلح سیاه‌پوش را نشان می‌دهد که بعد از ورود به داخل پاساژ اقدام به تیراندازی می‌کنند و مردمی که در آنجا حضور دارند با وحشت از محل فرار می‌کنند.

پیگیری ها حکایت از آن دارد که با توجه به استفاده طلافروشان پاساژ از شیشه‌های ضد‌گلوله و همچنین سیستم امنیتی پیشرفته و مه‌ساز، سارقان مسلح هر چه تلاش می‌کنند با شلیک گلوله و ضربات پتک ویترین طلافروشی‌ها را بشکنند موفق نمی‌شوند و همزمان با به‌کار افتادن سیستم مه‌ساز، آنها بدون اینکه موفق به انجام سرقت شوند و همچنین به کسی آسیبی برسانند پا به فرار می‌گذارند.

براساس این گزارش، تحقیقات پلیس برای دستگیری اعضای این باند که علاوه بر سرقت، قصد وحشت‌آفرینی در سراوان را نیز داشتند آغاز شده است. این فیلم در روزهای گذشته نیز از سوی برخی شبکه‌های اجتماعی معاند با هدف ناامن نشان دادن این شهر بارها بازنشر شده بود. تحقیقات پلیس درخصوص کشف هدف اصلی دزدان سیاه‌پوش ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟