پسر 18 ساله تهرانی هکر 2 دقیقه ای 160 حساب بانکی / کمین در شیپور و دیوار + فیلم گفتگو
حجم ویدیو: 38.15M | مدت زمان ویدیو: 00:06:18

به گزارش رکنا، متهم که در خادم آباد شهریار تهران سکونت دارد در اعترافاتش گفت: حدودا 2 ماه پیش در فضای مجازی گشت می زدم که خیلی اتفاقی با روش های کلاهبرداری با استفاده از فیشینگ برخوردم و نقشه بالا کشیدن پول کسانی که در سایت شیپور آگهی خود را انتشار می دادند به سرم زد.

کمین در سایت شیپور به بهانه مالیات

وی افزود: هنگامی که کاملا با زیر و رو این کار آشنا شدم به کاربران شیپور زنگ می زدم و از آنها می خواستم برای آگهی خود هزار تومان برای مالیات واریز کنند و در این حین رمز پویا کاربران را از طریق درگاه آپ ارسال می کردم و اطلاعات‌شان را هک و در کمتر از 2 دقیقه نزدیک به 2 میلیون تومان از حساب کاربران برداشت می کردم.

در ادامه پلیس فتا استان مازندران رد این کلاهبردار را در خادم آباد شهریار گرفتند و مهدی 18 ساله که اصلا فکرش را نمی کرد شناسایی شود دستگیر شد.

مهدی به همدستی دوستش در این سرقت های اعتراف کرد و گفت: پول های به دست آمده را در تفریح با دوستانم خرج می کردم و چند گوشی تلفن همراه هم از سایت های اینترنتی خریداری کردم و آنها را فروختم.

پرونده مشابه در سایت دیوار و باز به بهانه مالیات

همزمان با کشف این پرونده یک فیلم در فضای مجازی انتشار یافت که نشان می داد هکری با اقدام مشابه به خالی کردن حساب مشتری های سایت دیوار دست می زند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟