نقشه شیطانی یک مازنی برای زنان مطلقه

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که با راه اندازی کانال‌های دوست‌یابی در فضای مجازی، ازهموطنان کلاهبرداری می کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران  در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی کلاهبرداری های متعدد از هموطنان در اکثر نقاط استان مازندران در خصوص کانال های دوست‌یابی و ازدواج موقت، در این راستا پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به ارائه مستندات توسط شاکیان و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم ساکن یکی از شهرهای استان مازندران بوده است که طی هماهنگی با مقام قضائی شناسایی و دستگیرشد.

دستگیری ایجاد کننده کانال‌های ازدواج موقت در مازندران

سرهنگ خورشاد بیان داشت: متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شد و با سخنان گمراه کننده قصد فریب پلیس را داشت؛ سرانجام با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و روبه‌رو شدن با ادله دیجیتال جمع‌آوری شده،به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا مازندران از شهروندان درخواست کرد: توصیه‌‌های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir لینک مرکز فوریت‌های سایبری با ما درمیان بگذارید.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟