رویا شوهر داشت و با یوسف متاهل سروسری داشت! / راز باغ مرگ فاش شد

به گزارش رکنا، اوایل تابستان سال ۹۸ جسد خونین مردی جوان در باغی در ملارد پیدا شد .دست و پا و دهان این مرد با شال بسته شده و شواهد نشان می‌داد با دو ضربه چاقو از پا درآمده است.جسد مرد ناشناس با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و رازگشایی جنایت آغاز شد .

پشت پرده کشف جنازه خونین در باغ

ماموران پلیس در نخستین گام از بررسی‌ها دریافتند جسد مردناشناس متعلق به یوسف ۳۰ ساله است که در ملارد میوه فروشی داشت .

همسر یوسف گفت : من چند سال است با هم ازدواج کرده ایم و مشکل خاصی با هم نداشتیم .من نمی دانم چه کسی و با چه انگیزه‌ای شوهرم را کشته است.

ردیابی زوج خلافکار پرشیا سوار

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه صاحب مغازه ای در ملارد به پلیس گفت : روزی که جسد یوسف در باغ پیدا شد من مقابل مغازه ایستاده بودم که پرشیا سفیدی را دیدم که یوسف را تعقیب می کرد .حرکات مرد راننده و زنی که کنار او نشسته بود عجیب بود. به همین خاطر توجه ام جلب شد.

اظهارات این مرد کافی بود تا تحقیقات وارد مرحله تازه ای شود. مأموران پلیس با بررسی تماس‌های تلفنی یوسف به رابطه پنهانی وی با زن ۲۸ ساله ای به نام رویا پی بردند. آنها پیامک های زیادی با هم رد و بدل کرده بودند .

با به دست آمدن این سرنخ رویا و همسر 35 ساله اش به نام فرهاد دریابی و بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند .

اعتراف به قتل خونین در باغ

فرهاد گفت: مدتی بود متوجه شده بودم همسرم با یک نفر در رابطه است .به همین خاطر تلفن او را گرفتم و شماره ها را بررسی کردم. آنجا بود که فهمیدم همسرم و یوسف با هم در رابطه هستند و برای یکدیگر پیام های صوتی ارسال می کنند. من از رویا خواستم تا با یوسف قرار بگذارد .آنها در باغی در ملارد با هم قرار گذاشتند. من و همسرم با پرشیا یوسف را دنبال کردیم و به داخل باغ رفتیم.

این متهم ادامه داد :وقتی یوسف در باغ با من روبرو شد به سمتم حمله کرد و من برای دفاع از خودم یک مشت به صورتش زدم .اما نمی دانستم مشت من موجب مرگ او می شود.من و همسرم بلافاصله باغ را ترک کردیم و من نمی دانم چه کسی دست و پای قربانی را بسته و او را با چاقو کشته است.

رویا نیز گفت :من اصلا نمی دانستم همسرم قصد دارد با یوسف درگیر شود .او گفته بود می‌خواهد یوسف را ملاقات کند تا دست از سرم بر دارد. من با یوسف هیچ رابطه ای نداشتم و او مدتی بود مزاحمم شده بود .

زن جوان ادامه داد: وقتی من و شوهرم به داخل باغ رفتیم یوسف یکباره به سمت همسرم حمله کرد و همسرم هم برای دفاع از خودش او را زد.

به دنبال اعترافات این زن و شوهر برای فرهاد به اتهام قتل و برای همسرش به اتهام معاونت در جنایت کیفرخواست صادر و پرونده آنها به دادگاه کیفری فرستاده شد تا به جرم آنها رسیدگی شود .این در حالی است که اولیای دم برای آنها اشد مجازات خواسته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟