این 4 دلال ارز باعث گران شدن دلار بودند / بازداشت توسط پلیس تهران

به گزارش رکنا ، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 4 دلال بزرگ ارز در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهمان با خرید و فروش ارز غیرقانونی موجب نوسانات قیمت بازار ارز و سیر صعودی قیمت ها شده بودند.

سرهنگ کارآگاه "علی ولی پور گودرزی" اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی در فضای مجازی، مشخص شد که 4 تن از کاربران فضای مجازی با فعالیت های ارزی در فضای مجازی نقش عمده ای در تعیین قیمت وگرانی هاو نوسانات قیمت ارز دارند که شناسایی و دستگیری آنها در اختیار تیمی از کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد این گروه ها با تاسیس اتاق هایی در فضای مجازی در حوزه معاملات فردایی و کاغذی طلای آب شده و نرخ دهی بازار فعالیت دارند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این تحقیقات پلیسی 4 فرد فعال در فضای مجازی شناسایی شدند، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، هویت این افراد شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر 4 متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: علی رغم افزایش ۱۰ دلاری انس جهانی طلا ، دستگیری اعضای این باند تاثیر فاحشی بر کاهش تقاضای معاملات فردایی و ریزش محسوس قیمت طلا و سکه داشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟