این جوان مخوف به تنهایی غرب تهران را عاصی کرد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ مالمیر رییس کلانتری 150 تهرانسر به رکنا گفت: ساعت 7 عصر دوشنبه 28 مهر امسال زن جوانی در بلوار یاس بود که پسر جوانی سوار بر موتور جلوی راهش را گرفته و با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی موبایل زن جوان می کند.

وی افزود: با اعلام این خبر به پلیس ماموران مشخصات سارق را از زن جوان به دست آورده و منطقه گشت زنی های هدفمند در منطقه آغاز شد تا اینکه پس از دقایقی ماموران گشت کلانتری سارق جوان را با توجه به مشخصاتی که زن جوان ارائه داده بود شناسایی کردند و دستور ایست برای این سارق صادر شد.

سرهنگ مالمیر ادامه داد: ماموران با توجه به اینکه سارق جوان با مشاهده پلیس پا به فرار گذاشت به تعقیب دزد موتور سوار پرداخته و پس از یک تعقیب و گریز کوتاه در خیابان نفت شمالی، سارق جوان دستگیر شد و در بازرسی بدنی از متهم یک گوشی موبایل سرقتی کشف شد.

رییس کلانتری 150 تهرانسر عنوان کرد: متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد که پس از دقایقی زن جوان دیگری با حضور در کلانتری از سرقت گوشی موبایلش خبر داد و وقتی پیش روی سارق 29 ساله قرار گرفت او را به عنوان همان سارق موبایلش معرفی کرد.

این مقام پلیسی در پایان گفت: در تحقیقات مشخص شد که متهم در یک زمان کوتاه دست به 2 سرقت زده است که سارق جوان برای تحقیقات بیشتر و شناسایی دیگر جرائم احتمالی اش در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟