زندانی بعد از آزادی برادرش را هم به زندان برد / در تهران رخ داد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "چنگیز ایدون" رئیس کلانتری 112 ابوسعید گفت: با وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در محدوده محله ابوسعید تیمی از ماموران کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی گفت: با بررسی اظهارات مال باختگان و بررسی صحنه سرقت ها مشخص شد که سرقت های سریالی بوده و موتورسیکلت ها توسط دو سارق با همکاری یکدیگر سرقت شده اند.

دستگیری 2 برادر

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی سرنخی از یکی از سارقان به دست آمد، افزود: در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی هویت متهم شناسایی و مشخص شد وی سابقه دار بوده و به تازگی از زندان آزاد شده است.

رئیس کلانتری ابوسعید ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم 32 ساله پس از رهایی از زندان با همکاری برادر 28 ساله اش باند دونفره سرقت موتورسیکلت را تشکیل و به سرقت موتورسیکلت ها در سطح محله ابوسعید پرداخته اند.

وی توضیح داد: ماموران مخفیگاه متهمان را شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز و مشخص شد که متهمان پس از سرقت موتورسیکلت ها با سنگ زنی اصالت موتورسیکلت های سرقتی را تغییر و به عنوان موتورسیکلت اصیل با قیمت واقعی به شهروندان می فروشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟