مادر دزد بیمارستان آبادان پزشک نبود + جزییات

به گزارش رکنا، این پسر جوان که تنها یک ماه بود با خواهش مادرش به عنوان پرسنل دریکی ازبیمارستان های آبادان مشغول به کار شده بود دست به سرقت میلیونی از داخل بیمارستان زد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، ماموران کلانتری 15 احمد آباد آبادان با توجه به افزایش سرقت در یکی از بیمارستان های آبادان تحقیقات را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که لوازم داخل بیمارستان در چند مرحله به ارزش 200 میلیون تومان از سوی سارقی به سرقت رفته است و جالب اینکه در زمان های سرقت دوربین های مداربسته به طرز مرموزی قطع شده است.

تیم پلیسی در گام بعدی به یکی از کارمندان بیمارستان مشکوک شدند و در بررسی ها مشخص شد که این مرد در حالیکه محل کارش در بخش دیگری از بیمارستان است در زمان های سرقت در نزدیکی محل سرقت دیده شده است.

همین کافی بود تا ماموران به سراغ مرد جوان رفته و متهم هدف تحقیق قرار گرفت که در بازجویی های فنی وقتی در تناقض گویی هایش گرفتار شد به سرقت لوازم بیمارستان اعتراف کرد و لوازم سرقتی نیز در داخل خانه اش کشف شد.

بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

لازم به ذکراست ابتدا جوان دستگیرشده مادرش را به عنوان یکی از پزشکان سرشناس معرفی کرده بود که درهمین رابطه یک منبع آگاه از دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن تماس باخبرنگار رکنا اظهار داشت که مادر این پسر یکی از کارمندان عادی این مجموعه بوده و پزشک نیست که مادرش نیز درشرف بازنشستگی است.

این منبع آگاه گفت: فرد دستگیر شده سال گذشته به عنوان راننده جذب شد اما به دلیل نامعلومی اخراج شده بود.

ومدت 1ماه است که بعنوان نیروی حراست باخواهش مادرش به سرکار آمده بود که به جرم سرقت دستگیرشد.

(علی رنجکش)

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟