فیلم لحظه گرداندن گنده لات قمه کش در مشیریه! / دعوا ناموسی بود! + اتفاق عجیب
حجم ویدیو: 24.68M | مدت زمان ویدیو: 00:03:19

به گزارش رکنا، شرور سابقه دار محله مشیریه که به خاطر دختر فامیلشان در محله مشیریه تهران و استان اردبیل دست به شرارت زده بود دستگیر شد و پلیس تهران وی در محل درگیری گرداند تا عبرتی برای اراذل واوباش های سطح یک باشد و همچنین پلیس به شهروندان این اطمینان را داد که هرشخصی با رفتارهای خطرناک خود باعث سلب آسایش مردم شود با اقدام جدی پلیس روبه رو می شود.

درگیری مادر و دوستان شرور سابقه‌دار با پلیس پایتخت

این شرور که دارای سابقه های زیادی در خصوص درگیری و شرارت است با جمع کردن چندتن از دوستانش با استفاده از قمه صحنه هولناکی را رقم می زند.

متهم پس از درگیری به استان اردبیل فرار می کند و در آنجا هم دست از شرارت برنمی دارد تا اینکه توسط پلیس دستگیر و به تهران منتقل می شود.

گرداندن میثم اوباش محله مشریه تهران

در صحنه گرداندن این متهم دوستان و آشنایان وی به هواخواهی میثم مقابل پلیس قرار گرفتند که ماموران دوستان متهمان را دستگیر کردند.

مادر متهم هم که از گرداندن پسرش در محله شان ناراحت بود اقدام به فحاشی کرد که پلیس او را به آرامش دعوت کرد و او را از محل دور کرد.

در ادامه، مادر این شرور خود را جلوی خودروی پلیس انداخت و با فریاد گفت (میثم) را معروف کردید؛ پس از این اقدام یکی از مریدان این شرور هم با پلیس درگیر اما توسط عوامل کلانتری ۱۶۹ مشیریه دستگیر شد.

این شرور در حقیقت نفر سوم از همان اراذل و اوباشی است که طی ماه گذشته و پس از دستگیری 2 نفر از همدستانش به ضرب و شتم و تخریب اموال یک مغازه‌دار اقدام کرده و به یکی از استان‌های شمال‌غرب کشور گریخته بود.

علاوه بر آن وی سابقه جرم‌هایی نظیر درگیری، قدرت‌نمایی و شرارت دارد.

گفتگو با میثم اوباش

چرا دستگیر شدی؟

با کسی که برای فامیلمان ایجاد مزاحمت ناموسی کرده بود دعوا کردم.

هم در اردبیل دعوا کردی و هم در مشیریه تهران.

مشیریه من نبودم.

پس چرا دستگیر شدی؟

به خاطر سابقه ام.

چندتا سابقه داری؟

6 مرتبه به خاطر دعوا به زندان افتادم اما حدودا 6 ساله ازدواج کردم و دیگر از این کارها نمی کنم تا اینکه دعوا سر ناموس پیش آمد.

بچه ام داری؟

2 دختر کوچک دارم.

همسرت خبر داره اینجایی؟

جلوی چشمانش مرا دستگیر کردند و او فقط گریه می کرد.

گرداندن میثم اوباش محله مشریه تهران

دستگیری اراذل و اوباش مشیریه

سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به برخورد جدی و قاطع با اراذل و اوباش و کسانیکه خللی به امنیت مر م وارد میکند، تاکید کرد: یکی از اولویت‌های اصلی و ویژه نیروی انتظامی و پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شناسایی ، رصد و برخورد جدی با اخلاگران نظم و امنیت مردم است .

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه با قاطعیت و قدرت با اراذل و اوباش برخورد خواهیم کرد .افزود: در این رابطه کسانی که برای مر م ایجاد مزاحمت کنند و اموال مردم را تخریب و صدمات جانی به شهروندان وارد کنند در اولویت برخورد‌های ما هستند.

او گفت: در ۳ هفته گذشته سه نفر که دارای سابقه شرارت نیز هستند و با ۲ دستگاه خودرو در محله مشیریه اقدام به درگیری و عربده کشی کرده بودند و پس از درگیری از ترس پلیس متواری شده و در خارج از تهران و در یکی از استان های شمال غرب کشور مخفی شده بودند دستگیر شدند

سردار ذوالقدری با اشاره به اینکه با هماهنگی مقام قضایی برخورد جدی با این افراد صورت می گیرد ، گفت. برای در هم شکستن هیمنه پوشالی این گونه افراد هنجار شکن در محله هایی که برای مردم رعب و وحشت ایجاد کرده اند چرخانده می شوند تا درس عبرتی شود برای محدود کسانی که می خواهند پا جای پای اینگونه افراد بگذارند، باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟