فیلم محل اصابت گلوله پلیس به ماشین مرد خطرناک! + فیلم گفتگو بعد از بازداشت
حجم ویدیو: 14.86M | مدت زمان ویدیو: 00:02:01

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، شامگاه 7 مهر امسال خودروی پرایدی در خیابان هنگام به سرقت رفت و ماجرای سرقت پراید سفید رنگ به پلیس مخابره شد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ساعت 5 صبح روز 8 مهرماه به کلانتری 126 تهرانپارس خبری مبنی بر زورگیری مسلحانه با اسلحه کلت مخابره شد که خیلی زود ماموران به محل اعزام و مشخص شد که خودروی پراید سفید رنگی تحت عنوان مسافر قصد سوار کردن مرد جوانی را داشته که با تهدید اسلحه اقدام به سرقت موبایل و پول های وی می کند که یکی از رهگذران با دیدن این صحنه ماجرا را به پلیس مخابره کرده است.

ماموران با در اختیار داشتن مشخصات خودروی سارق جوان خیلی زود طرح مهار را به اجرا گذاشته و دقایقی بعد خودروی دزدان را در همان منطقه تهرانپارس شناسایی می کنند و دستور ایست برای راننده صادر می شود.

تیم پلیسی در این مرحله با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت خودروی سارق جوان کرده و با هدف قرار دادن لاستیک خودرو موفق به متوقف کردن آن می شود و سارق مسلح قبل از فرار با پای پیاده از سوی ماموران دستگیر شد.

سرقت مسلحانه با خودروی سرقتی

ماموران کلانتری 126 تهرانپارس پی بردند که سارق مسلح شامگاه دوشنبه خودروی پراید را سرقت کرده و سپس با حضور در منطقه تهرانپارس با تهدید اسلحه دست به زورگیری مسلحانه زده است.

در ادامه مشخص شد سارق از متهمان سابقه دار در زمینه سرقت خودروی و سرقت مسلحانه است که از چندی قبل تحت تعقیب پلیس قرار داشته است.

گفتگو با سارق مسلح تهرانپارس

میثم 36 ساله یکی از سارقان سابقه دار است که ادعا می کند به خاطر هیجان و استرس زمان سرقت دست به دزدی می زند.

سابقه داری؟

بله، 6 ماه قبل از زندان آزاد شدم.

آخرین بار به چه جرمی زندان بودی؟

به خاطر سرقت خودرو.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

به خاطر زورگیری و سرقت خودرو.

دلیل دزدی ها چیست؟

احتیاج به پول دارم ولی بیشتر بخاطر هیجان و استرس خاصی که در صحنه سرقت دارم دست به دزدی می زنم.

اسلحه را از کجا تهیه کردی؟

یکی از دوستانم قرض گرفته بودم.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟