بازداشت عامل سلاخی زن و شوهر پیرانشهری !

قتل / به گزارش رکنا، سرهنگ حسام صلاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر، ضمن اعلام این موضوع  گفت: از همان لحظه وقوع قتل مأموران نیروی انتظامی به همراه سایر نهادهای ذیربط با حضور در محل حادثه نسبت به انجام اقدامات قانونی لازم وارد عمل شدند.

قاتل زوج سالمند پیرانشهری دستگیر شد

وی ادامه داد: فرد قاتل بلافاصله پس از مرتکب این عمل از محل حادثه متواری شده بود که شناسایی و تشخیص هویت وی از همان لحظه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و خوشبختانه پس از گذشت حدود 5 ساعت با تلاش مأموران نیروی انتظامی فرد قاتل در شهرستان نقده دستگیر شد.

سلاخی زن و شوهر پیرانشهری در خانه

صلاحی اضافه کرد: این قتل در حدود ساعت 13و 15 دقیقه ظهر روز گذشته ( دوشنبه7 مهر ) در محله منتهی به چشمه کهنه خانه و در داخل منزل شخصی اتفاق افتاد که طی آن زن و مرد کهنسالی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر در ادامه سخنان خود یادآور شد: قاتل با هویت معلوم و با تشکیل پرونده جنایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.

شایان ذکر است که ظهر روز دوشنبه ( 7 مهر) در محله کهنه خانه پیرانشهر مردی حدوداً 80 ساله و زنی 60 ساله که زن و شوهر بودند با ضربات چاقو در منزل مسکونی خود به قتل رسیدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟