عکس هایی از صبح اعدام قاتل 2 دانش آموز گنبدی / انگیزه علاقه به یک دختر

به گزارش اختصاصی رکنا ،سحرگاه امروز،هفتم مهرماه 99،عارف امین پور قاتل عدنان آق آتابای و مهران پورقاضی به اتهام دو فقره قتل عمدی به دار مجازات آویخته شد.

اعدام قاتل مهران آق آتابای

او مرداد ماه سال 96 در حالی که با مقتولین برای تفریح به مینودشت گنبدکاووس رفته بودند،در یک درگیری عشقی با تصور اینکه عدنان به دختر مورد علاقه اش نظر دارد او را با ضربات چاقو از پای درآورد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

سپس برای خاموش ماندن راز جنایت هولناکش دوست عدنان به نام مهران را هم که همراه او بود به قتل رساند و اجساد را در نزدیکی روستای محل زندگی شان واقع در دوازده کیلومتری گنبدکاووس دفن کرد.

اجساد قربانیان چند روز بعد از حادثه کشف شد.ماموران نیروی انتظامی در تحقیقات خود به عارف امین پور مظنون شدند و او را تحت بازجوئیی قرار دادند.سرانجام عارف به قتل اعتراف کرد.

اعدام قاتل مهران آق آتابای

او با رای دادگاه به دو بار قصاص محکوم شد و رای صادر شده صبح روز هفتم مهرماه سال 99 به اجرا در آمد.

در حالی که عده زیادی از اهالی شهر و اقوام عارف و بزرگان مذهبی شهر برای اخذ رضایت از اولیای دم،پشت در زندان حاضر شده بودند،اولیای دم هر دو مقتول با اصرار بر اجرای حکم هم چنان خواستار قصاص بودند و در نهایت قاتل به دار مجازات آویخته شد.

قاتل مهران آق آتابای و دوستش سحرگاه فردا به دار مجازات آویخته می شوند

به این ترتیب با اجرای حکم قصاص قاتل عدنان و مهران،پرونده قتل دو دانش آموز اهل گنبدکاووس برای همیشه بسته شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟