عاقبت 7 شرور سرشناس ایذه

به گزارش رکنا، حجت سفیدپوست در پی وقوع چند فقره تیراندازی، سرقت به‌عنف و همچنین ناامنی توسط تعدادی از اراذل و اوباش سابقه‌دار با هویت معلوم، مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان ایذه قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و شناسایی محل اختفاء با یک عملیات غافلگیرانه متهم‌ موصوف با تعداد ۶ نفر از همدستان وی که همگی دارای سوابق متعدد کیفری و تحت تعقیب بودند در سریع‌ترین زمان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه اضافه کرد: در بازرسی به‌عمل آمده از مخفیگاه متهمان، یک قبضه سلاح شورشی ساچمه‌زنی وینچستر به‌کار رفته در تیراندازی‌ها از نامبردگان کشف و ضبط شد.

ادامه دستگیری مخلان امنیت عمومی در ایذه

سفیدپوست بیان کرد: پلیس شهرستان ایذه با هرگونه ناامنی و هنجارشکنی برخورد قاطع خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به پاکسازی نقاط آلوده و پاتوق‌های استفاده موادمخدر در شهرستان گفت: به‌منظور ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان، با طرح‌ریزی مناسب و تشکیل چندین اکیپ گشت‌های محسوس و غیرمحسوس انتظامی در نقاط مختلف شهرستان اقدام به پاکسازی نقاط و پاتوق‌های آلوده به مصرف مواد مخدر شد.

سفیدپوست افزود: در این عملیات تعداد ۱۵ نفر معتاد متجاهر در حین مصرف مواد مخدر دستگیر و طی هماهنگی با مقام قضایی به کمپ ترک موادمخدر تحویل داده شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.پ

آیا این خبر مفید بود؟