راز دوستی پلید سمیرا با مرد مغازه دار در مرکز تهران / شب 30 تیر ماه چه اتفاقی افتاد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران گفت: پرونده ای با موضوع سرقت مغازه به دادخواهی متصدی مغازه ای به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: محتویات پرونده حاکی از آن بود، در ساعت اولیه 30 تیرماه سارقان با تخریب دریچه کولر وارد مغازه لوازم صوتی تصویری در حوالی خیابان آذربایجان شده است و به ارزش 6 میلیارد ریال اموال مغازه را سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران در ادامه افزود: تیمی از کارآگاهان به محل مغازه مراجعه که در پایش محدوده وقوع جرم این فرضیه در ذهن کارآگاهان پیش آمد که احتمالا سارقان به موقعیت آشنا بوده و با مال باخته ارتباط نزدیکی دارند.

ردیابی یک زن در سرقت میلیونی

این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی، موفق شدند ردپای خانمی به نام سمیرا که از دوستان مال باخته و مرتبط با وی بوده را در محل سرقت پیدا کنند .

وی گفت : با هماهنگی قضائی سمیرا به پلیس آگاهی دعوت و اعلام داشت با توجه به اینکه با مال باخته دوست و درارتباط بودم و بارها به مغازه و محل کار او تردد داشتم و با آشنایی که از مغازه داشتم موضوع را با یکی از دوستانم به نام امیر که فردی سابقه دار است در میان گذاشتم و او نیز با همدستی یک نفر دیگر نقشه سرقت را طراحی و اجراء کردند و اموال مسروقه را به شخصی بنام عزیز فروخته اند.

دستگیری دزدان حرفه ای

این مقام پلیسی در ادامه تصریح کرد: در گام بعدی کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی و اخذ دستور قضائی، سوم شهریور مالخر اموال سرقتی دستگیر و تعدادی از اموال مسروقه در مخفیگاه مالخر کشف و به مال باخته مسترد می شود.

سرهنگ عزیزخانی عنوان کرد : در ادامه تحقیقات پلیسی، کارآگاهان 8 شهریور امیر را در مخفیگاهش در حوالی خیابان جیحون دستگیر و در بازجویی به سرقت با همدستی فرد دیگری به نام نیما اعتراف کرد .

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه آخرین متهم پرونده به نام نیما در مخفیگاهش دستگر شد، اضافه کرد : متهمان با صدور قرار مجرمیت از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 10 تهران روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟