دام پلید زن تهرانی با وعده خانه بردن مردان + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "ایوب صالحی" رئیس کلانتری 149 امام زاده حسن گفت: عصر پنجشنبه 13 شهریورماه شهروندی تبعه افغانستان حدودا 26 ساله به کلانتری 149 امام زاده حسن مراجعه و اعلام کرد، آگهی‌ انجام خدمات ساختمانی کارهای کاشی و سرامیک با قیمت مناسب در یکی از سایت‌های اینترنتی منتشر کرده است. صبح امروز خانمی 26 ساله ای با وی تماس و اعلام کرده اگر کار کاشی ‌کاری و تعمیرات انجام می دهید به منزل من برای بازدید مراجعه کنید واگر به توافق رسیدیم خانه من را سرامیک کنید.

این مقام انتظامی گفت: شاکی ادامه داد، این خانم اظهار داشت که به خیابان سجادی مراجعه کنم و در آن مکان به استقبال من خواهد آمد. بعد از تماس این خانم به آدرس اعلامی مراجعه و این خانم سوار بر یک دستگاه خودروی تاکسی به محل قرار مراجعه و از من دعوت کرد تا سوار بر خودرو شده و به خانه وی مراجعه کنم. من نیز سوار بر خودروتاکسی شدم. پس از طی مسافتی این خانم با استفاده از سلاح سرد با همکاری راننده تاکسی گوشی همراهم را به همراه کارت عابر بانک و رمزش از من گرفته و من را در محل خلوتی از خودرو پیاده کردند.

کلانتر محله امام زاده حسن توضیح داد: با دریافت شکایت بلافاصله به محل سوارشدن و پیاده شدن مال باخته مراجعه و ماموران موفق شدند در تحقیقات پلیسی، پلاک انتظامی خودرو را به دست بیاورند.

این مقام انتظامی گفت: مخفیگاه راننده تاکسی در تحقیقات پلیسی، شناسایی و ماموران کلانتری موفق شدند هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 7 دستگاه گوشی سرقتی و 10 کارت عابر بانک متعلق به سایر افراد را کشف کنند.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: با انتقال متهمان به کلانتری مشخص شد که خانم تبعه افغانستان و راننده تاکسی تبعه ایران و هر دو متهم زوج می باشند.

به گفته رئیس کلانتری 149 امام زاده حسن، هر دو متهم در کلانتری به جرم ارتکابی اعتراف و کشف جزئیات پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟