پایان زندگی مخفیانه قاتل بی رحم / او جنازه دوستش را در خیابان رها کرد / بوشهر

به گزارش رکنا، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ساعت ۷ صبح جمعه ۱۷ مرداد با اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر مرگ مشکوک در خیابان بهشت صادق، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حضور یافتند.

او افزود: پس از بررسی ماموران انتظامی مشخص شد، جسد متعلق به فردی حدود ۴۵ ساله است که آثار ضرب و جرح بر روی بدن او هم مشهود بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: در بررسی دقیق کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی و مدارک همراه جسد، هویت مقتول شناسایی شد و متوفی پس از دستور مقام قضائی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.

قتل خونین در بوشهر رخ داد

واعظی بیان کرد: کاراگاهان پلیس با فرضیه وقوع قتل به صورت ویژه اقدام‌های خود را برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی شروع کردند و پس از مشخص شدن هویت قاتل، ماموران انتظامی شهرستان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی در عملیاتی غافلگیرانه متهم و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس با اعتراف به ارتکاب قتل اعلام کرد به علت اختلافات شخصی با مقتول درگیر شده و او را به قتل رسانده است.

واعظی با بیان اینکه در این زمینه دو متهم دستگیر شده‌اند، بیان کرد: متهمان پس از دستگیری برای بررسی و تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟