آخرین خبر از معاینات جنازه سها رضانژاد / جسد فاسد شده بود

به گزارش رکنا، حسین زارعی اظهارکرد: جسد کشف شده در جهان نما که به سها رضانژاد نسبت داده می شود، بامداد شنبه تحویل پزشکی قانونی استان شد و صبح امروز (یکشنبه) مورد بررسی قرار گرفت.

زارعی ادامه داد: جسد سها رضانژاد شرایط خوبی نداشته و دچار فساد شده بود.

وی توضیح داد که معاینه کامل انجام شده و نمونه برداری جهت آزمایش DNA و بررسی هویت صورت گرفت که به محض حصول نتیجه به مرجع قضایی اعلام می شود.

زارعی با اشاره به احتمالات مبنی بر این که ممکن است این جسد به کوهنورد گمشده در جهان نما ( سها رضانژاد ) تعلق داشته باشد، افزود: از پدر و مادر سها هم نمونه لازم گرفته شد و به همراه نمونه های متوفی به آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی ارسال شد.

وی گفت: در حالت روتین جواب DNA دو هفته زمان لازم دارد اما با توجه به درخواست قضایی و اهمیت موضوع سعی خواهد شد که جواب آزمایش زودتر آماده شود.

روز جمعه (۲۰ تیرماه) گمشد شدن « سها رضانژاد » دختر ۲۷ ساله در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به نیروهای امدادی و انتظامی گزارش شد.

این دختر ساکن کرج همراه گروه گردشگری به گلستان سفر کرده بود که از صبح جمعه مفقود شده و بعد از گذشت حدود یک ماه هیچ نشانه‌ای از وی به دست نیامده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟