کار بزرگ خانواده همدانی به جای نذری دادن! / همه در زندان شاد شدند

 مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: یک شهروند با اختصاص هزینه پیش بینی شده برای نذری سیدالشهدا(ع) به آزادی زندانیان موجب بازگشت ۲ زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده شد.

به گزارش رکنا ، یداله روحانی منش روز شنبه بیان کرد: یک خانواده همه ساله با فرا رسیدن ایام محرم اقدام به پخش نذورات می‌کرد که اما امسال به واسطه شیوع کرونا و در راستای توصیه‌های بهداشتی، این هزینه را به آزادی زندانی اختصاص داد.

وی بیان کرد: با کمک ۱۸۰ میلیون ریالی این خانواده و مساعدت ستاد دیه استان همدان ۲ زندانی شامل یک زندانی مهریه و یک محکوم مالی آزاد شدند.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان اضافه کرد: یک زوج با ۲ فرزند پس از چند سال زندگی مشترک دچار اختلاف شده و با شکایت زوجه و درخواست مهریه از ۱۷ خرداد امسال پدر خانواده راهی زندان شد.

آزادی 2 زندانی همدانی با هزینه نذری

روحانی منش ادامه داد: این زندانی به عنوان پیش قسط باید یک سکه پرداخت کرده و مابقی مهریه نیز قسط بندی شده بود اما وی به علت ناتوانی در پرداخت پیش قسط راهی زندانی شده بود که با کمک این خانواده آزاد شد.

وی بیان کرد: دیگر مددجویی هم اقدام به دریافت ۱۴۰ میلیون تومان وام برای ایجاد یک شغل کرده بود که به علت ناتوانی در پرداخت اقساط، تسویه وام توسط ضامن و شکایت ضامن از او، راهی زندان شده بود که او نیز با کمک این خیر به آغوش خانواده بازگشت.

روحانی منش بیان کرد: یک خیر هم هزینه سالگرد پدر خود را به آزادی زندانی اختصاص داد که با کمک این فرد هم یک محکوم مالی آزاد شد.

با کمک خیران نیک اندیش ۴۲ زندانی جرائم غیرعمد در همدان از ابتدای سالجاری تا پایان تیرماه آزاد شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟