۱۱ مجرم تحت تعقیب در هویزه دستگیر شدند

به گزارش رکنا ، سرهنگ جواد مراونه شامگاه چهارشنبه هشتم مرداد اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مخلان نظم عمومی، طرح شناسایی و دستگیری مجرمان سابقه‌دار توسط ماموران متخصص اجرا شد. این طرح با تشکیل هشت گروه از عوامل انتظامی و تخصصی در چهار نقطه پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی اجرا و ۱۱ مجرم تحت تعقیب محاکم قضایی، انتظامی و مخلان نظم عمومی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هویزه، استان خوزرستان گفت: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان ۲ هزار لیتر گازوییل قاچاق، ۴۶ راس دام قاچاق به ارزش ۷۶۶ میلیون ریال، ۲ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و مقادیری موادمخدر کشف شد. همچنین در این رابطه ۲۶ دستگاه موتورسیکلت و ۱۱ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

انهدام باند سارقان حرفه‌ای در اندیمشک

سرهنگ امیرعباس شهبازی، فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: در پی وقوع سرقت منزل و محتویات داخل خودرو از چند شهروند در اندیمشک، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ اندیمشک با کار اطلاعاتی هویت و پاتوق اعضای باند پنج نفره سارقان حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی طی ۲ عملیات در مخفیگاهشان دستگیر کردند. دربازرسی از مخفیگاه سارقان اموال سرقت شده از جمله تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تلفن همراه، موتورجوش، کولر، دریل، دوربین مداربسته کشف شد. سارقان در بازجویی پلیس به ۳۰ فقره سرقت منزل و محتویات خودرو در سطح شهرستان اعتراف کردند، متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟