بازداشت جیب بر تهرانی در زندان + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت ، گفت: 2 اردیبهشت سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت موبایل یکی از شهروندان در کلانتری 132 نبرد تشکیل و به دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت گوشی موبایل از داخل اتوبوس مسافربری

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران عنوان کرد: شاکی با حضور در پایگاه ششم درخصوص جزئیات روز سرقت به کارآگاهان گفت: در محدوده خیابان ده حقی و پس از پیاده شدن از اتوبوس عمومی متوجه شدم که تلفن همراه من به ارزش 5 میلیون تومان توسط سارق یا سارقان به سرقت رفته است .

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه ششم در گام اول تحقیقات با حضور در محل سرقت و تحقیقات میدانی یکی از سارقان جیب بر حرفه ای را به نام منصور در محل وقوع جرم شناسایی کردند.

شناسایی سارق داخل زندان

وی با بیان اینکه در رصدهای اطلاعاتی به دست آمد که اخیرا منصور به جرم سرقت روانه زندان شده است و اکنون در زندان بسر می برد، بیان داشت: با هماهنگی های قضائی متهم برای انجام تحقیقات پلیسی به پایگاه ششم این پلیس منتقل و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: منصور در بازجویی ها اظهار داشت، برای تامین مخارج زندگی و تهیه مواد مخدر سرقت را انجام داده و به شخصی رهگذر فروخته است .

سرهنگ کنجوریان در پایان اضافه کرد: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی پرونده برای ادامه رسیدگی به دادسرای ناحیه 14 تهران ارسال و با دستور مرجع قضائی با صدور قرار مجرمیت جدید روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟