جوان 21 ساله مرد غریبه را در مقابل خواهر 14 ساله اش سلاخی کرد / در شهر ری رخ داد

 رییس یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری پایتخت از قتل مرد میانسال ضایعات جمع‌کن توسط جوان ۲۱ ساله خبر داد.

 سرهنگ عباس کرمی،با اعلام خبر قتل مرد میانسال ضایعاتی توسط جوانی ۲۱ ساله به تشریح ماجرای این قتل پرداخت.

به گزارش رکنا ، رییس یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: جوانی ۲۱ ساله یک دستگاه خودروی وانت داشته که نزد فردی دیگر که ۴۰ ساله بوده کار می‌کرده است.

این جوان ضایعات جمع‌آوری می‌کرده و برای فرد میانسال می‌برده و با یکدیگر در شهرک صالحین، شهرری ضایعات را تفکیک می‌کردند و در واقع با یکدیگر کار می‌کردند. حدود یک ماهی بوده که پسر جوان برای تفکیک ضایعات با مرد ۴۰ ساله همکاری نداشته است.

صبح روز گذشته دوشنبه ششم مردادماه، مرد میانسال در تماس با پسر ۲۱ ساله علت عدم حضور یک ماهه او را بر سر کارش جویا می‌شود.

پسر جوان می‌گوید: کار بهتری پیدا کردم و دیگر کار ضایعات انجام نمی‌دهم، اما غروب سر می‌زنم. حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح مرد میانسال که اعتیاد هم داشته به در خانه پسر جوان می‌رود و خواهر ۱۴ ساله پسر در را باز می‌کند چرا که پدر و مادر و برادرش در منزل نبودند.

پسر 21 ساله تهرانی صاحبکارش را در خانه کشت

مرد میانسال سراغ برادر دختر را می‌گیرد که دختر نوجوان اعلام می‌کند برادرش در منزل حضور ندارد. مرد میانسال درخواست می‌کند دختر نوجوان با برادرش تماس بگیرد و تقاضا کند او به خانه بیاید که پسر جوان نیز کارش را رها کرده و به خانه می‌آید چرا که نگران خواهر نوجوانش می‌شود که مرد میانسال معتاد به در خانه‌شان رفته است.

پسر جوان و مرد میانسال در خانه پسر ۲۱ ساله درگیری لفظی پیدا می‌کنند و مرد میانسال جوان را کتک زده و او را تحریک می‌کند که همین اقدام موجب می‌شود پسر جوان دست به چاقو شود و چند ضربه به قفسه سینه مرد میانسال می‌زند که بعد از خونریزی از حال می‌رود.

خواهر پسر از او تقاضا می‌کند به اورژانس زنگ بزنند بعد از انتقال مرد میانسال به بیمارستان فیروزآبادی شهرری و انجام عملیات درمانی روی او، مرد میانسال بعد از دو ساعت فوت می‌کند.

بعد از فوت مرد میانسال، یگان حفاظت با کلانتری ۱۳۱ شهرری به ریاست سرهنگ حسینی‌فر تماس می‌گیرند و ماجرا را گزارش می‌دهند.

بلافاصله رییس کلانتری ۱۳۱ شهرری سرهنگ حسینی‌فر تیم عملیات را به بیمارستان اعزام می‌کند که اقدام به دستگیری جوان ۲۱ ساله می‌کنند.

پسر جوان نزد بازپرس کشیک قتل و افسر تشخیص هویت، به قتل اعتراف می‌کند و ماجرا را به طور کامل شرح می‌دهد. سپس توسط تیم تشخیص هویت اداره ده آگاهی و دستورات بازپرس کشیک قتل صحنه‌سازی قتل انجام می‌شود و در حال حاضر پسر جوان به جرم قتل در بازداشت به سر می‌برد و سیر مراحل قضایی در دست انجام است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟