سمیرا دزد نامرئی خانه های لاکچری تهرانی ها بود + عکس

به گزار ش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: 25 تیرماه پرونده ای با موضوع سرقت خانه به دادخواهی خانمی در کلانتری 102 پاسداران تشکیل که با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 15 تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف موضوع به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد .

سرقت از خانه از سوی زن جوان

وی گفت: شاکی با حضور در پایگاه چهارم در خصوص جزئیات پرونده اعلام کرد : 2 ماه پیش برای انجام امورات و نظافت خانه شخصی را به نام سمیرا که توسط یکی از دوستانم معرفی شده بود بعنوان خدمتکار قبول کردم و در منزل من مشغول به کار شد که پس از مدتی متوجه شدم چند تکه از طلاهایم سرقت شده و به او مظنون شدم و در نهایت آخرین بار بعد از پایان کار کیف دستی او را گشتم و یکی از انگشتر هایم را در کیف سمیرا پیدا کردم .

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران افزود : با توجه به اظهارات شاکی دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت که تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام و بعد از دستگیری و بررسی محل زندگی سمیرا تعداد دو سکه طلا، مقداری ارز خارجی و چند قطعه طلا کشف شد.

نظافتچی زن سارق از آب در آمد

این مقام انتظامی بیان داشت : بعد از انتقال سمیرا به پلیس آگاهی از وی تحقیقات اولیه انجام که ادعا داشت همین یک بار کرتکب سرقت شده است که با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم و با عنایت به کشف اموال سرقتی، کلیه افرادی که متهم در منزلشان مشغول کار بوده است به پایگاه چهارم پلیس آگاهی دعوت که تا کنون 5 تن از مراجعین اموال خود را شناسایی و نسبت به متهم اعلام شکایت کردند.

این مقام انتظامی گفت : سمیرا با توجه به ادله بدست آمده لب به اعتراف گشود و به انجام سرقت های متعدد اعتراف و بیان داشت مقداری از اموال را به همراه خود به شهرستان برده و به یک طلا فروش به مبلغ 20 میلیون تومان فروخته ام.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : نتیجه پی جویی های پلیسی طی گزارش کامل به نظر مقام محترم قضائی رسید و با دستور بازپرس پرونده متهم با قرارتامین مناسب راهی زندان شد که در مجموع تحقیقات انجام شده تا این لحظه 5 تن از شاکیان شناسایی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر جرائم مشابه ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟