حمله زن چاقوکش به روحانی تبریزی در نیمه شب + عکس

روحانی تبریزی که از سوی یک زن چاقوکش مورد هجوم قرار گرفته بود نجات یافت.

حجت الاسلام اصولی  روحانی تبریزی به تشریح سوءقصد نافرجام افراد ناشناس علیه خود پرداخت.

به گزارش رکنا، حجت الاسلام فرامرز اصولی در خصوص حادثه جمعه شب گذشته که برای وی پیش آمد اظهار داشت: بامداد ساعت ۱ در محله سرباز شهید تبریز بعد از پارک کردن ماشین با لباس روحانیت راهی منزل بودم که ۳ خانم و ۲ آقا را در کوچه دیدم که دست یکی از خانم ها در دست آقا بود و طعنه ای به من انداختند.

وی ادامه داد: بنده به این توهین توجهی نکردم و رد شدم و لحظه ای متوجه شدم که یکی از خانم ها در حال نزدیک شدن به من است و برگشتم و دیدم که چاقو به دست دارد.

این روحانی تبریزی افزود: برای دفاع از خودم با پا به دست مسلح خانم زدم و چاقو به زمین پرت شد و آن خانم رو به فرار گذاشت که قصد دنبال کردن او برای معرفی به پلیس داشتم که یکی از آقایان همراه او مانع کار شد.

حمله با چاقو به جان روحانی در تبریز

وی گفت: شواهد حکایت از آن داشت که یک آقای دیگری سر کوچه در ماشین نشسته بود و منتظر آنها بود که خانم سوار آن ماشین شد.

حجت الاسلام اصولی تشریح کرد: بدنبال سر و صدای ایجاد شده همسایه ها به داخل کوچه ریختند و وساطت کردند که رضایت دهم.

وی خاطر نشان کرد: مشابه این اتفاق در شب های قدر در محله عباسی تبریز برای یکی از روحانیون دیگر پیش آمده بود و با چاقو در صدد سوءقصد به او بودند.

حجت الاسلام اصولی ضمن مطالبه از دستگاه های نظارتی برای پیگیری چنین مسایلی گفت: برخی مغرضان بدنبال آسیب زدن به طلاب هستند، من از این ماجرا نجات یافتم اما هم لباس های من بیشتر مواظب خود باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: تبریزبیدار

 

آیا این خبر مفید بود؟