2 زورگیر خشن جوانی را جنوب تهران سلاخی کردند / عصر پنجشنبه گذشته رخ داد

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت 6:30 دقیقه عصر پنج شنبه 2 مرداد ماه امسال را نشان می داد که پسر جوانی با صدای آشفته و وحشت زده از ماموران پلیس درخواست کمک کرد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 152 خانی آباد نو و امدادگران اورژانس به محل اعزام شدند.

جسد خونین پسر جوان

ماموران با حضور در خیابان دولتخواه منطقه مرتضی گرد با جسد غرق خون پسر جوانی روبرو شدند و دوستش که او نیز زخمی شده بود در کنار جسد روی زمین افتاده بود و از ماموران کمک خواست.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس ساسان غلامی و تیم تشخیص هویت برای بررسی صحنه جرم پای در محل گذاشتند.

زورگیران خشن

مرد جوان که زخمی شده بود به ماموران گفت: من و ایمان کارگر یک کارگاه مبل سازی هستیم و در در مسیر خانه بودیم که ناگهان 2 جوان موتور سوار به سراغمان آمدند و با تهدید چاقو خواستند تا پول و گوشی موبایلمان را در اختیارشان قرار دهیم.

وی افزود: من و ایمان تصمیم گرفتیم در برابر دزدان مقاومت کنیم که یکی از آنها با چاقو به سراغم آمد و مرا زخمی کرد اما ایمان با دیدن این صحنه به سمت بیابان ها فرار کرد که دزدان خشن او را تعقیب کردند و ایمان با ضربه چاقوی دزدان روی زمین افتاد و زورگیران خشن با دیدن بدن خونین ایمان پا به فرار گذاشتند.

مرد جوان ادامه داد: خودم را به بالای سر ایمان رساندم، غرق خون روی زمین افتاده بود که با اورژانس و پلیس تماس گرفتم و وقتی تیم های امدادی در محل حاضر شدند از مرگ ایمان خبر دادند.

بنا به این گزارش، جسد ایمان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و بازپرس شعبه سوم دادسری امور جنایی دستور داد تا دوربین های نزدیک محل جنایت موردبازبینی قرار گیرد و تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت خونین در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟