برگزار کننده مراسم عزاداری در شوش خوزستان بازداشت شد

به گزارش رکنا، مصطفی نظری دادستان شوش گفت: با توجه به ضرورت رعایت مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی، توسط آحاد جامعه، مهمترین اصل در زمینه جلوگیری از انتقال ویروس کووید ۱۹ پرهیز از تجمعات، از جمله برگزاری مراسم عروسی و ترحیم است که مسولان بهداشتی بر این موضوع تاکید فراوان داشته و دارند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه روز گذشته عده‌ای در یک منطقه ازشهر اقدام به برپایی مراسم ترحیم و تیراندازی نیزکرده بودند گفت: فرد متولی مراسم ترحیم شناسایی و بازداشت شده است.

وی اظهار کرد: در یک ماه گذشته مطابق با مصوبه های متعددی، برگزاری هر گونه مراسم عروسی و عزا در تالارها، هتل ها، رستوران ها و باغ رستوران تا اطلاع ثانونی ممنوع اعلام شد و این ممنوعیت تاکنون هم ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش، گفت: افرادی که با بی‌توجهی و رعایت نکردن مسائل بهداشتی منجر به شیوع ویروس کرونا در شهرستان شوند و سلامت جامعه را تهدید کنند، مشمول جرم تهدید علیه بهداشت عمومی می‌شوند و با برخورد قضایی روبرو خواهند شد.

دادستان شوش ازپلمب یک باغ ویلا در این شهرکه اقدام به مراسم جشن و عروسی می‌کرد خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟