دکتر غلامحسین نادری به خاطر کرونا فوت کرد + عکس

دکتر غلامحسین نادری پزشک فداکار و فوق تخصص جراحی پیوند کلیه که در طول این سالها با بیش از ۲۵۰۰ عمل پیوند کلیه از افتخارات و نام آوران این عرصه بود در راه تسکین آلام هموطنانش در مبارزه با کرونا تسلیم مشیت الهی شد.

به گزارش رکنا، دکتر غلامحسین نادری فوق تخصص جراحی پیوند کلیه که از زمان شروع شیوع کرونا ویروس شبانه روز در کنار بیماران کرونایی بوده و برای نجات جان این بیماران تلاش می کرد.

دکتر غلامحسین نادری با فداکاری هایش برای نجات جان بیماران به کرونا ویروس مبتلا شد و پس از 10 مبارزه با این ویروس روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

غلامرضا نادری تسلیم کرونا شد

داوود نوروزی، مدیر روابط عمومی بیمارستان شریعتی با اشاره به درگذشت دکتر غلامحسین نادری بر اثر کرونا گفت: صبح امروز مراسم وداع با پیکر ایشان به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و سپس پیکر ایشان به اراک منتقل می شود.

او افزود: او استاد پیوند کلیه بود و زحمت زیادی کشید و یکی از پزشکان حاذق این حوزه بود.

نوروزی تاکید کرد: دکتر غلامحسین نادری حین خدمت مبتلا شد.

او ادامه داد: بدین ترتیب انتقال از یکی از بیمارانی پیوندی صورت گرفته و پس از آن حدود 10روز در بیمارستان بستری و سپس فوت کردند.

مدیر روابط عمومی بیمارستان شریعتی در پاسخ به این سوال که آیا تست کرونا از بیماران پیوندی گرفته می شود، گفت: تست کرونا گرفته می شود. دلیل انتقال کرونا به این پزشک از سوی بیمار پیوندی هنوز قطعیت ندارد و ممکن است دهنده کلیه، کرونا مثبت بوده و هنوز به قطعیت نرسیده ایم و نمی دانم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟