شرور معروف آمل دستگیر شد / او مسلح و نوچه های زیادی داشت

به گزارش رکنا، در نماز جمعه دو هفته گذشته امام جمعه آمل برای اراذل و اوباش خط و نشان کشید و به صراحت از دستگاه قضایی و اطلاعاتی و امنیتی خواست سرکرده این گروه اراذل و اوباش معروف سطح یک را دستگیر کنند، کسی تصور نمی کرد به این سرعت این امر محقق شود و در شب گذشته شاهد دستگیری یکی از این سرکرده های گروههای تبهکاری و اراذل استان مازندران و شهرستان آمل باشیم، کسی که سالها پشت برخی از سیاستمدران و سرمایه داران این شهر توان عرضه اندام داشت و در فضای حقیقی و مجازی با عربده کشی، فحاشی، قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم و تیراندازی اراذل دیگر و گروههای رقیب را به جنگ و درگیری تحریک و دعوت می کرد و متاسفانه در سالیان اخیر در پی غفلت و سهل انگاری مسئولان ذی ربط جوانان زیادی از او به عنوان یک پهلوان و دست بگیر و سفره دار الگوی گرفته بودند.

دستگیری شرور معروف آمل

پلیس در شب گذشته در عملیات هوشمندانه ای مانند همیشه برای تامین امنیت به میدان آمد و نشان داد برای حفظ امنیت مردم کوتاهی نخواهد کرد و نگذاشت اراذل و اوباش در نظم عمومی خللی در جامعه ایجاد کنند.

دادستان آمل در این خصوص با تائید خبر دستگیری یکی دیگر از اراذل واوباش شهر که در درگیریها ونزاع خیابانی اخیر نقش داشته است، ضمن تشکر از اقدام قاطع مرجع انتظامی شهرستان به افرادی که درصددحمایت وجمع آوری آبرو برای این دسته از اراذل واوباش هستند هشدار داد.

کریمی تصریح کرد: همانگونه که با مخلین نظم وآسایش عمومی مقابله میشود با حمایت کنندگان ازایشان در هر رتبه وجایگاهی که باشند برخوردقانونی بعمل خواهد آمد.

گفتتی است دادستان آمل چندی قبل در سخنرانی که به مناسب هفته قوه قضائیه داشت تیراندازی در این شهرستان را رو به رشد خواند و خاطرنشان کرد: اراذل و اوباش حرکاتی انجام می دهند و قصدشان این است اعلام موجود کنند که نه تنها عزیز نمی شوند، بلکه با آنان قاطعانه برخورد خواهیم کرد، این رفتارهای که اخیرا اتفاق می افتد، اشخاصی که به سمت مردم تیراندازی می کنند که متاسفانه رو به رو رشد بوده والبته کاهش پیدا می کند.

کریمی جرم تیراندازی در جامعه را حکم محارب اعلام کرد و افزود: کسی که به سمت مرم تیراندازی می کند، این اقدام این افراد با عنوان محارب تحت تا تعقیب قرار خواهند گرفت و هیچ مصامحه را نمی پذیریم.

وی ادامه داد: سیاست دستگاه قضایی با آنان قاطع برخورد می کنیم و پرونده تک تک این اراذل در سطح استان بررسی می شود و در مبارزه با این مجرمان به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد.

دادستان آمل تصریح کرد: سلاح غیرمجاز در شهرستان به وفور یافت می شود که جا دارد شهروندان و امت حزب الله در راستای مشارکت و کمک به برقراری بیشتر در تامین نظم و امنیت در صورت اطلاع و مشاهده این موارد موضوع را در اسرع وقت به دستگاههای قضایی، انتظامی و امنیتی گزارش بدهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟