انتقام آتشین عروس خشمگین از پدر شوهر +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی گودرزی" معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت : ساعت 5 صبح روز 19 فروردین ماه آتش سوزی مغازه خیاطی در خیابان آیت از طریق شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران کلانتری 127 نارمک و اکیپی از عوامل آتش نشانی در محل حاضر و پس از اطفاء حریق و بررسی های تخصصی عمدی بودن حریق با استفاده از مواد آتش زا (بنزین) را تایید کردند و پرونده تشکیل شده برای بررسی های تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

زن جوان در صحنه آتش سوزی عمدی

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران در ادامه افزود : در گام اول تحقیقات کارآگاهان با بررسی میدانی و پرس و جو از اهالی محل کارآگاهان متوجه می شوند یکی از همسایگان که بطور اتفاقی از پنجره منزلش متوجه حریق شده بوده به محض آتش گرفتن مغازه، خانمی جوان را دیده که سریعاً از محل دور شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان مجدداً از شاکی تحقیق و متوجه می شوند وی و خانواده اش در سال های اخیر اختلافات خانوادگی داشته اند و عروس خانواده اخیراً از پسرش جدا شده است .

دستگیری عروس آتش افروز

سرهنگ گودرزی بیان داشت : با سرنخ به دست آمده کارآگاهان در بررسی های جامع تر و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم موفق می شوند متهم اصلی به نام هما را شناسایی کنند و با هماهنگی قضایئی متهم در عملیات پلیسی 25 خرداد ماه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت .

این مقام انتظامی گفت : متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن قبول بزه انتسابی به کارآگاهان گفت، به خاطر اختلافات خانوادگی و دعوای من با همسر سابقم تصمیم به آتش زدن مغازه پدرش گرفتم و با تهیه بنزین به آنجا رفتم و آنجا را آتش زدم .

سرهنگ گودرزی گفت : خسارت برآورد شده بیش از یک میلیارد ربال می باشد که پرونده با اعتراف صریح متهم به دادسرای مربوطه ارسال و متهم با دستور قضائی و با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟