عامل شکنجه زن 22 ساله رودباری بازداشت شد / اعتراف شوهر 80 ساله به داغ کردن با سیخ

دو روز قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پیرمرد ۸۰ ساله‌ای اهل روستای چهارمحل بخش خورگام، همسر دوم و جوان خود را به بهانه وجین نکردن مزرعه‌ی عدس با سیخ داغ مورد ضرب و شتم قرار داده است.

ضرب و شتم با سیخ داغ

مرد کهنسال حدود ۸۰ ساله، همسر دوم و جوان خود را که ۲۲ سال سن داشته و دارای یک فرزند پسر است به بهانه وجین نکردن مزرعه عدس، مورد ضرب و شتم فجیع قرار داده است.

زن خانواده که همسر دوم مرد کهنسال و دارای فرزند حدود ۵ ساله پسر است، پس از فرار از دست شوهر به همسایه‌ها، مردم و مغازه داران میدان اصلی چهارمحل پناه برد و طبق اظهارات شاهدان عینی، وی در حالی که شرایط جسمی مناسبی نداشت و رمقی برای تنفس و سرپا ماندن در جسم بی جانش باقی نمانده بود نقش بر زمین شد.

به همین دلیل همسایگان پس از مداوای اولیه با برقراری تماس تلفنی ۱۱۰ و اورژانس اجتماعی کمک درخواست کردند و زن جوان را برای درمان به بیمارستان رستم آباد انتقال دادند.

برحسب تصاویر و گواه شاهدان، اکثر اجزای بدن این زن، زخمی و کبودی سیخ داغ شده یا دستگاه پریموس کله پاچه پزی‌ها نمایان بود و از شدت جراحات، انگار چشمانش از کاسه بیرون زده بودند.

صادقی رئیس اداره بهزیستی رودبار در تشریح این حادثه می‌گوید: از لحظه‌ای که به اورژانس اجتماعی بهزیستی( تلفن ۱۲۳ ) تماس گرفتند پرسنل اورژانس به چهارمحل اعزام شدند.

پیرمرد ۸۰ ساله‌ دستگیر شد

سرهنگ حمیدرضا فیضی، فرمانده انتظامی رودبار از دستگیری مرد همسر آزار در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در پی تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر درگیری و ضرب و جرح در یکی از روستا‌های بخش خورگام این شهرستان، ماموران انتظامی برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد که مردی ۸۳ ساله همسر ۲۸ ساله خود را به علت خوب کار نکردن در مزرعه و اختلافات خانوادگی به طرز فجیع با چوب دستی و سیخ داغ از ناحیه اعضای بدن مجروح کرده است.

سرهنگ میرفیضی ادامه داد: در هماهنگی با مقام قضایی ضارب دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی رودبار با اشاره به تلاش پلیس برای برقراری امنیت و آرامش جامعه، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟