دزد خشن قبل از سرقت خانه ویلایی جوان تهرانی را کشت ! + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، شامگاه دهم خرداد ماه سال ۹۶ فریاد های کمک خواهی یک مرد جوان در یکی از خیابان های شمال تهران پیچید .همسایه‌ها که هراسان از خانه‌شان بیرون دویده بودند با صاحب خانه ویلایی به نام امید روبرو شدند که زخمی شده بود . وی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در حالی که بریده بریده صحبت می‌کرد به ماموران گفت در درگیری با دزدی جوان چاقو خورده است.

حمید ساعتی بعد به کما رفت و جان سپرد .پرونده جنایت خونین به پلیس سپرده و تحقیقات در این زمینه آغاز شد. بررسی فیلم دوربین مداربسته خانه ویلایی نشان می داد حمید با مرد جوانی که قصد داشت دوربین مداربسته خانه وی را تخریب کند درگیر و سپس کشته شده است. با به دست آوردن فیلم ضبط شده دوربین مداربسته قاتل خشن ردیابی و بازداشت شد.

امین که چندین سابقه سرقت در پرونده اش دارد در بازجویی ها گفت: کم برای سرقت به یکی از محله های شمال تهران رفته بودم .می خواستم وارد خانه ای شوم که پنجره آن بار بود اما متوجه شدم خانه ویلایی روبه رو مجهز به دوربین مداربسته است. ترسیدم که دوربین مداربسته فیلمم را ضبط کند . به همین خاطر به سمت خانه ویلایی رفتم. تصمیم داشتم دوربین مداربسته را تخریب کنم و سپس به خانه همسایه دستبرد بزنم اما همان موقع صاحب خانه ویلایی سر رسید. او که متوجه ماجرا شده بود با من درگیر شد و فریاد زد. من هم ار ترسم او را با چاقو زدم.

به دنبال اظهارات این مرد و بازسازی صحنه جرم برایش کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

امین قرار بود دیروز در دادگاه محاکمه شود اما این جلسه به خاطر غیبت وکیل وی به روزهای آینده موکول شد. این در حالی است که سه فرزند قربانی برای وی حکم قصاص خواست اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟