این مرد پدر زنش را زنده زنده در آتش سوزاند / تربت حیدریه

به گزارش رکنا،  ۲۷ اردیبهشت امسال مرد ۶۰ ساله تربتی در خانه شخصی خود تنها در حال انجام عبادات شب های احیاء بوده که به گفته یکی از اقوام، وی به یکباره متوجه ورود شخصی از روی دیوار به داخل خانه می شود.

بنا بر این گزارش این فرد داماد سابق این خانواده بوده که اقدام به ریختن بنزین و آتش زدن پدر همسر سابق خود می کند.

بنا به گزازش اورژانس ۱۱۵ تربت حیدریه صبح روز چهارشنبه ۷ خرداد مرد از شدت جراحات سوختگی به کام مرگ رفت.

به گفته محمدرضا نوروزی مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ تربت حیدریه در ساعت ۲۲ و ۴۷ دقیقه شب مورخه ۹۹/۲/۲۷ فردی با تماس به مرکز تلفن اورژانس ۱۱۵ خبر از سوختگی‌ مردی میانسال می دهد.

دامادی که پدر همسر سابقش را در تربت حیدریه آتش زد

وی می افزاید: نیروهای امدادی اورژانس به محل اعزام و فرد مورد نظر را در کمترین زمان به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه منتقل می کنند.

نوروزی بیان کرد: این فرد دچار سوختگی نوع ۲ بوده و با بنزین آتش گرفته و برای درمان به شهر مشهد اعزام می شود.

فرد خاطی ظاهرا پس از بررسی های کارآگاهان پلیس ۱۱۰ تربت حیدریه در نیمه همان شب در منزل پدری اش توسط نیروهای انتظامی این شهرستان دستگیر و پرونده اش برای طی مراحل قضایی به دادسرا منتقل می‌ شود.

سرهنگ علی اکبر کیانی فرمانده انتظامی تربت حیدریه در این خصوص اظهار داشت: فرد مورد نظر ۴۲ ساله که از همسر خود در سال ۹۲ جدا شده و دارای دو فرزند دختر می باشد که ظاهرا اختلافاتی با پدر همسر گذشته خود داشته است.

دستگیری مردی که پدر زن سابقش را به آتش کشید

وی افزود: وی به منظور دیدن فرزندان خود به منزل پدر همسر قبلی اش مراجعه می کند و وقتی می شنود که آنها در خانه نیستند، به زور وارد خانه می شود و با بنزین پدرهمسرش را به آتش می کشد.

سرهنگ کیانی گفت: وی پس از این اتفاق پا به فرار گذاشته و همسایه ها او را حین متواری شدن می بینند.

وی خاطر نشان می کند: کارآگاهان و نیروهای انتظامی در یک اقدام ضربتی لحظاتی بعد نامبرده را در منزل پدرش دستگیر کرده و سپس متهم به عمل خود اعتراف می کند.

به گفته فرماندهی انتظامی تربت حیدریه متهم در زندان به سر می برد و پرونده قضایی اش جهت طی مراحل به دادسرا ارسال شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟