بازداشت جادوگر ضدکرونا در قلعه حسن خان تهران + عکس

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری عامل کلاهبرداری 220 میلیون ریالی از طریق دعانویسی توسط ماموران کلانتری 13 این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ" شاهپور فلاحی" فرمانده انتظامی شهرستان قدس در تشریح این خبر خاطر نشان کرد: در پی شکایت دو نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری به روش دعا نویسی و رمالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 13 این شهرستان قرار گرفت.

دستگیری دعانویس و رمال شهرستان قدس / او از کرونا هم سوء استفاده می کرد

این مقام انتظامی ادامه داد: این کلاهبردار با سوء استفاده از سادگی شهروندان و ترس ایجاد شده در بین آنان به خاطر شیوع ویروس کرونا،با عوام فریبی و اخذ هزینه های کلان به بهانه مصون نمودن آنان از ابتلا به بیماری کرونا و همچنین حل مشکلات زندگی آنان ، از این افراد 220 میلیون ریال پول دریافت که با شکایت آنان،وی دستگیر و در بازجویی فنی به بزه انتسابی اعتراف نمود.

سرهنگ فلاحی در ادامه با اشاره به اینکه متهم در اعترافات خود به کلاهبرداری از چندین نفر به روش رمالی و دعا نویسی، افزود:متهم دستگیر شده مبالغ بسیار زیادی از شهروندان اخاذی و با نشر اکاذیب سعی در ایجاد وحشت در بین شهروندان و در نتیجه سود سرشار به خاطر دعا نویسی و رفع بلا داشت که با هوشیاری پلیس دستگیر و به همراه کتاب های ادعیه و رمالی کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟