اولین عکس ها و فیلم از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان / اختصاصی
حجم ویدیو: 11.69M | مدت زمان ویدیو: 00:01:35

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش خبرنگاران اعزامی رکنا به تالش؛ آخرین باری که روستای سفید سنگان بخش حویق تالش سیاهپوش شد هیچ کس تصور نمی کرد عزای بعدی برای دختر 14 ساله تالشی باشد که همه او را همیشه خندان دیده بودند.

در قبرستان روستای سفید سنگان آخرین قبر که هنوز سنگی ندارد و نام و نشانی هم روی آن نوشته نشده است متعلق به رومینا اشرفی است یک چراغ گردسوز روی آن دیده می شود اهالی می گویند رومینا بچه بود شاید از تاریکی بترسد و این چراغ را آورده اند تا شب ها روشن کنند رومینا آسوده بخوابد.

عکس قتل رومینا

روی قبر یک پارچه توری سفیدرنگ و قرمز انداخته اند اهالی می گویند در سفید سنگان رسم است روی قبر دختران جوان عروس نشده این توری را می اندازند و روی  قبر پسران داماد نشده پارچه مشکی قرمز می اندازند.

یکی از مردان روستا به خبرنگاران اعزامی رکنا گفت:پسری که رومینا اشرفی را دوست داشت - بهمن خاوری - به قبرستان آمده بود و سعی داشته قبر را بکند و جنازه رومینا را با خود ببرد که اجازه نداده اند.

رومینا اشرفی روز یکم خردادماه وقتی در خانه شان خوابیده بود و مادرش در حمام لباس می شست توسط پدرش و با داس سر بریده شد.او دل به پسری 30 ساله داده بود و برای 5 روز هم با او فرار کرده بود که پدرش همراه پلیس این دختر را در خانه خواهر بهمن پیدا کرد و به آنها تحویل داد.

گزارشات و مصاحبه های اختصاصی رکنا را تا ساعاتی دیگر در رکنا پیگیری کنید.

گزارش و عکس از خبرنگاران اعزامی: آزاده مختاری و امیرحسین جان

عکس قبر رومینا اشرفی

 

عکس قبر رومینا اشرفی

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟