دزدان حرفه ای تهران فقط یک اشتباه داشتند! + عکس بعد از بازداشت

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: 10 اردیبهشت ماه سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری 111 هفت چنار برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

 سرقت از خانه

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان داشت: شاکی با حضور در پلیس آگاهی اظهار داشت، 8 اردیبهشت ماه برای کاری از منزل خارج شدم و پس از بازگشت متوجه شدم سارق یا سارقان از طریق بالکن وارد منزل شده و طلاجات به ارزش حدود 3 میلیارد ریال و یک عدد سویچ خودرو را سرقت کرده اند .

این مقام انتظامی گفت : پس از وصول پرونده به پایگاه هشتم این پلیس، کشف و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم مبارزه با سرقت منزل قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات میدانی تصاویری از سارقان بدست آمد.

کمین پلیس برای دزدان طمع کار

وی ابراز داشت: در گام بعدی تحقیقات با توجه به اینکه سوئیچ خودوری شاکی نیز سرقت شده بود و این احتمال قوت گرفت که ممکن است سارقان برای سرقت خودروی شاکی مراجعه کنند. بدین ترتیب کنترل نامحسوس خودروی شاکی که داخل کوچه جلوی منزل وی پارک شده بود آغاز و در نهایت 12 اردیبهشت ماه کارآگاهان مشاهده کردند 2 سارق که تصویر آنها قبلا از طریق دوربین مداربسته محل سرقت به دست آمد با مراجعه به محل پارک خودرو قصد سرقت خودرو را داشته که کارآگاهان موفق شدند هر دو سارق را در محل دستگیر کنند .

اعترافات دزدان

این مقام پلیسی تصریح کرد: متهمان به نام های وحید و مرتضی در بازجویی های اولیه به سرقت از منزل مال باخته و 8 فقره سرقت مشابه دیگر جمعا به ارزش 20 میلیارد ریال اعتراف کردند.

سرهنگ عزیز خانی اظهار کرد: وحید که سابقه دار می باشد معترف شد، با پرسه زدن در خیابان های شهر منازلی که دارای بالکن مشرف به کوچه داشتند و فاقد حفاظ بودند را شناسایی می کردیم و پس از اطمینان از خالی بودن به داخل منزل ورود کرده و اموال با ارزش مال باخته را سرقت می کردیم.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان گفت: با هماهنگی قضائی و در بازرسی از منزل متهمان مقادیری از طلاجات مسروقه کشف و به مال باخته مسترد شد در ادامه تحقیقات 8 فقره محل سرقت با راهنمایی سارقان شناسایی شد و متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟