قتل قهرمان رزمی کار بخاطر یک دختر در دربند ! / قاتل قصاص می شود!

درگیری خونین در رستوران دربند

به گزارش رکنا، شامگاه بیست و سوم مرداد ماه سال ۹۸ به دنبال درگیری خونین در رستورانی در دربند پسر 20 ساله ای به نام کامران زخمی شد. وی که از ناحیه سینه چاقو خورده و به بیمارستان منتقل شده است و ماموران کلانتری ۱۲۲ پیگیر ماجرا شدند.

دوست کامران به ماموران گفت :من و دوستم دریکی از شهرستان های جنوب کشور ساکن هستیم .چندروزقبل برای پیدا کردن کاری مناسب به تهران آمدیم و شب را در یک پارک خوابیدیم . روز بعد در یک رستوران کار پیدا کردیم و قرار شد از فردا کارمان را شروع کنیم .

وی ادامه داد :من و کامران برای خوردن شام در رستوران نشسته بودیم اما دو پسر جوان که به همراه دو دختر وارد رستوران شده بودند با ما درگیر شدند و یکی از آنها کامران را با چاقو زد و گریخت.

در حالی که تلاش برای ردیابی متهم فراری آغاز شده بود از بیمارستان خبر رسید کامران تسلیم مرگ شده است.

ردیابی متهم فراری

به دنبال اطلاعاتی که پسر جوان به پلیس داده بود ردیابی عامل جنایت آغاز شد .شواهد نشان می‌داد عامل جنایت پس از قتل به مکان نامعلومی گریخته است .ماموران پلیس به بررسی دوربین های مداربسته رستوران پرداختند و توانستند پسر20 بیست ساله ای به نام رامین را شناسایی کنند.16 روز از این ماجرا گذشته بود که رامین در خانه پدری‌اش در شرق تهران ردیابی و بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد .

درگیری به خاطر نگاه چپ به یک دختر

رامین گفت: به تازگی درسم تمام شده بود و می خواستم به خدمت سربازی بروم که در خیابان با دختر جوانی آشنا شدم .من آن شب به همراه دوستم و دختر مورد علاقه ام و دوستش برای تفریح به دربند رفته بودیم .ما در رستوران قلیان کشیدیم و میخواستیم شام بخوریم که دو پسر شهرستانی که مقابل ما نشسته بودند به ما خیره شدند .من از رفتار آنها عصبانی شدم و به یکی از آنها اعتراض کردم .اما همان موقع یکی از آنها با مشت به سرم کوبید که سرم گیج رفت . من برای دفاع از خودم چاقویی را که در جیب داشتم بیرون آوردم و یک ضربه به سینه پسر شهرستانی زدم و فرار کردم .

وی ادامه داد :من فکر نمی کردم ضربه ای که به پسر جوان زده‌ام کشنده باشد. صبح روز بعد از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم که پسر جوان در رستوران جان باخته شوکه شدم. من در روزهایی که فراری بودم در خانه مان مخفی شده بودم و از خانه بیرون نمی‌رفتم تا اینکه بازداشت شدم .

به دنبال اعتراف های پسر جوان و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

درخواست قصاص

وی دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پدر و مادر قربانی برایش حکم قصاص خواستند.

پدر کامران گفت: پسرم رزمی کار بود و 16مدال کشوری داشت اما بی رحمانه کشته شد. من از قصاص گذشت نمی کنم.

سپس رامین روبه روی قضات ایستاد و قتل را گردن گرفت.

پشیمانی در دادگاه

متهم جوان گفت: همراه دختر مورد علاقه ام و چند نفر دیگر از دوستانم برای تفریح به دربند رفتیم. ما در رستوران نشسته بودیم که مقتول و دوستش به ما خیره شدند و من به آنها اعتراض کردم. دعوای میان ما بالا گرفت که صاحب رستوران از ما خواست تا انجا را ترک کنیم.

وی ادامه داد: وقتی از رستوران بیرون آمدیم دعوای ما ادامه داشت و من با چاقو یک ضربه به سینه کامران زدم. اما من اصلاً کامران را نمی شناختم و هیچ خصومتی با او نداشتم .وقتی او به سمتم حمله کرد ، برای اینکه مقابل دوستم و دختر جوان کم نیاورم به روی او چاقو کشیدم اما حالا خیلی پشیمانم .

وی درباره علت حمل چاقو گفت: من و برادرم در بازار میوه و تره بار باربری می کنیم. چاقو متعلق به برادرم بود. یک هفته قبل آن را از او گرفته بودم و بعد از درگیری خونین وقتی به خانه رفتم چاقو را به برادرم تحویل دادم و گفتم یک نفر را در دربند کشته ام.

این متهم در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت: وقتی شش ساله بودم پدرم من و مادر و برادرم را رها کرد و رفت. مادرم با سختی زیاد من و برادرم را بزرگ کرد. حالا شرمنده مادرم هم هستم.

سپس برادر وی به اتهام اخفای ادله جرم از خود دفاع کرد. وی که با قرار وثیقه آزاد بود گفت: وقتی برادرم به خانه آمد و چاقو را به من تحویل داد باور نکردم با آن یک نفر را کشته است. من چاقو را از او گرفتم و در جیبم گذاشتم اما چاقو ناخواسته از جیبم به دستشویی افتاد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و رامین را به قصاص محکوم کردند. اما برادر وی از اتهامش تبرئه شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟