این جوان وحشت آفرین را می شناسید؟ / او با دیدن زنان وسوسه می شد! + عکس / آبادان

به گزارش گروه حوادث رکنا، در پی افزایش سرقت موبایل قاپی از زنان در آبادان تیمی از ماموران تجسس کلانتری 18 ذوالفقاری برای دستگیری عاملان این سرقت ها وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که 2 جوان سوار بر موتور و در ساعات اولیه صبح اقدام به موبایل قاپی می کنند و در همین راستا تیم های گشتی کلانتری به صورت محسوس و نامحسوس محل های سرقت را تحت نظر قرار دادند.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران ساعت 6 صبح روز گذشته 2 جوان موتور سوار را که نقاب به صورت داشتند با پلاک مخدوش در منطقه شهدای 6 ذوالفقاری مشاهده کردند و مشخص شد این 2 جوان قصد سرقت گوشی موبایل 2 خانم را دارند.

دزدان در این صحنه با مشاهده ماموران پا به فرار می گذارند و تعقیب و گریز پلیسی آغاز می شود که در ادامه ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیرهوایی کرده که راننده موتور کنترل خود را از دست داده و روی زمین می افتد.

یکی از سارقان با پای پیاده اقدام به فرار می کند و راننده موتور در صحنه دستگیر می شود که در بازرسی بدنی از وی چند گوشی سرقتی به دست آمد.

این متهم گفت: من و دوستم چون می دانستیم سرقت از زنان راحت تر است با دیدن زنان وسوسه می شدیم و به آنها حمله می کردیم.

بنا به این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد و تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟