بلایی شوم بر سر یک زن در خلوتی خیابان سهروردی تهران آمد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ" محمد احمدی" رئیس کلانتری 104 عباس آباد گفت: ساعت 19 یکشنبه 17 فروردین ماه امسال خبری مبنی بر گردنبند قاپی در خیابان سهروردی شمالی به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش شد و تیمی از ماموران کلانتری 104 عباس آباد برای تحقیقات و بررسی موضوع به محل سرقت، اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل با زن 35 ساله ای روبرو شدند که عنوان داشت، دو پسر جوان سوار بر موتور گردنبند طلایش را قاپیده و به سرعت از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مشخصات موتور سیکلت و دزدان به کمک زن جوان به تیم های گشتی مخابره شد، ادامه داد: گشت زنی های هدفمند آغاز تا اینکه ساعت 20:00 همان روز تیمی از ماموران گشت کلانتری 2 جوان موتور سوار را در حوالی میدان هویزه مشاهده کردند.

این مقام پلیسی اظهار داشت: سارقان به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشتند و تعقیب و گریز پلیس آغاز شد. ماموران پس از 15 دقیقه موفق به متوقف کردن دزدان شدند. راکب موتور سوار دستگیر وی ترک نشین آن از محل گریخت.

سرهنگ احمدی ادامه داد: در بررسی ها اولیه پلیسی، مشخص شد که موتور سیکلت متهمان سرقتی بوده و و متهم 20 ساله در اعترافاتش عنوان کرد، در این مدت 20 فقره گردنبند قاپی با همکاری همدستش مرتکب شده است.

کلانتر محله عباس آباد، با اشاره به اینکه تا کنون 3 تن از شاکیان سارق را شناسایی کرده اند، گفت: سارق جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟