دستگیری 70 دزد در نوروز 99 / تبهکاران شرق تهران را مهار کردیم

به گزارش اختصاصی رکنا، سرهنگ حمید وند سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران گفت: با توجه به تعامل با فرمانده انتظامی شرق تهران ماموران از قبل از تعطیلات نوروزی و از ۲۹ اسفندماه ۹۸ فعالیت غربالگری در عوارضی تهران - پردیس با همکاری تیم‌های پزشکی، جمعیت هلال احمر، پلیس راه و یگان‌های امدادی رصد و برحسب وظیفه تعاملات صورت گرفته است.

وی افزود: در راستای کنترل شیوع کروناویروس و تسریع در عبور و مرور در معابر با هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی و همکاری شهرداری و یگان های حفاظتی طرح جمع‌آوری دست فروشان به اجرا در آمد که با رضایتمندی شهروندان همراه بود.

سرهنگ حمیدوند ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروزی نظارت بر مجتمع‌های تجاری در دستور کار قرار گرفت که ۴۴ مجتمع تجاری با هماهنگی اصناف مربوطه که غیرمرتبط با مایحتاج مردم است تعطیل شدند که در همین راستا ۳ هزار و ۵۰۰ صنف غیرمرتبط به مایحتاج مردم تعطیل شدند.

کنترل مجرمان

سرکلانتر چهارم عنوان کرد: با توجه به شیوع کرونا ویروس در محدوده استحفاظی سرکلانتر چهارم تعداد ۴۳۰ مجرم از زندان آزاد شدند که همه این مجرمان پس از آزادی احضار شده و هشدارها به آنها اعلام شد تا به چرخه جرم بازنگردند و با توجه به اینکه مجرمان به صورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌شوند تعداد ۷۰ نفر از این افراد دست به سرقت‌های خرد زدند که دستگیر شدند.

وی افزود: سرقت‌های خرد همچون سال های قبل به وقوع پیوست اما با توجه به اینکه مردم در خانه‌هایشان ماندند سرقت اماکن با کاهش چشمگیری روبرو شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟