به گزارش رکنا، سرهنگ "رسول محبت " در توضیح این خبر، بیان داشت: شب گذشته شانزدهم بهمن ماه ،شهروندان در تماس با پلیس 110 اعلام کردند چند نفر ناشناس در حالی که سلاح سرد (قمه) در دست داشتند، شیشه های 2دستگاه خودرو در محله خزانه حوالی خیابان فدائیان اسلام را تخریب و سپس از محل متواری شده اند.

وی عنوان کرد: با اعلام این خبر، به سرعت ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی به همراه واحدهای گشتی برای بررسی موضوع و دستگیری متهمان به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بلافاصله طرح دستگیری متهمان اجرایی شد، تصریح کرد: ماموران موفق شدند صبح امروز هفدهم بهمن ماه،یکی از عاملان این تخریب را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه هفتم انتقال و وی را تحت بازجوئی اولیه قرار دهند.

سرهنگ «محبت»با بیان اینکه متهم دارای سوابق شرارتی می باشد، گفت:فرد دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده و اظهار داشته با همراهی دوستانش این عمل مجرمانه را بدلیل قدرتنمایی و کشیدن خط و نشان برای یکی از اهالی محل که با وی اختلافات شخصی داشته، انجام داده است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم با دستور قضائی بازداشت و دستگیری متهمان دیگر پرونده در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ محبت از شهروندانی که شب گذشته خودروی آنها در محدوده خزانه تخریب شده است، خواست: برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟