حجم ویدیو: 1.06M | مدت زمان ویدیو: 00:00:08

به گزارش رکنا، دنیا جهان بخت که از شاخ های اینستاگرامی است و با امیر تتلو در گذشته ارتباط دوستانه داشت با پخش ویدئویی از خود در فضای مجازی گفت: این آدم حتی یک کلمه هم ترکی بلد نبود و نمی توانست ترکی حرف بزند. تتلو جایی رفت که نباید می رفت و رفتن تتلو به آن محل مثل این است که زن ها بدون روسری به مسجد بروند. من با چشمان خودم دیدم که کیلو کیلو تریاک به خورد این آدم می دادند و خیلی راحته شما یک نفر را به معتاد کنید.

استوری های عجیب تتلو در بازداشتگاه

استوری تتلو

استوری های تتلو در زندان

اینستاگرام تتلو در زندان

 

تتلو در زندان استوری

افرادی که به هر دلیلی خاک کشور را ترک می کنند و در کشورهای دیگر پناهنده می شوند متاسفانه به سادگی در آن کشورها به سمت انواع آسیب های اجتماعی خطرناک می آورند و اغلبشان شاخ های اینستاگرامی می شوند که اعتیاد ، فحشا و دیگر فسادهای اجتماعی را ترویج می کنند و عاقبت شومی در انتظارشان است و زندگی شان هیچ گاه پایان خوشی نداشته است.

دنیا جهان بخت، تتلو ، وحید خزایی و امثال این افراد که از کشور رفته اند متاسفانه آینده و زندگی خوشی در کشورهای دیگر برای خود رقم نزده اند و برخی جوانان نیز به دلیل ناآگاهی جذب و شیفته رفتار و کارهای ناپسند این شاخ های اینستاگرامی شده اند.

دنیا جهان بخت که روزگاری با تتلو دوست صمیمی بود اکنون در دنیای مجازی پس از بازداشت تتلو بخشی از زندگی خصوصی او و کارهایی که تتلو انجام داده است را به راحتی در فضای مجازی فاش می کند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟