به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سعید عطااللهی" رئیس پلیس مترو تهران گفت: صبح روز گذشته ماموران پلیس مترو درایستگاه مترو صادقیه روی سکوی مسافربری در حال گشت زنی بودند که به رفتارهای دو پسر جوان مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران مشاهده کردند که این دو جوان دربین مسافران حضور پیدا کرده و همراه مسافران سوار بر قطار مترو شده ولی قبل از اینکه درهای قطار بسته شود از مترو پیاده می شوند.

رئیس پلیس مترو تهران ادامه داد: ماموران در حالی که هر دو جوان 19 و 25 ساله را زیر نظر داشتند و در پنجمین اقدامشان برای جیب بری، تیم پلیسی وارد عمل شده و موفق به دستگیری هر دو متهم شده و طعمه دزدان را نیز که در صحنه حضور داشت از مترو پیاده کردند.

سرهنگ عطاللهی عنوان کرد: در بازرسی از دو پسر جوان 5 گوشی سرقتی به دست آمد که گوشی موبایل یکی از طعمه ها که از قطار مترو پیاده شده بود نیز در اختیارش قرار گرفت.

رئیس پلیس مترو تهران گفت: در تحقیقات از متهمان مشخص شد، آنها پسرعمو هستند و در روز پنج شنبه نیز 4 سرقت به شیوه جیب بری انجام داده اند که در ادامه اعترافات متهمان مشخص شد آنها در مدت زمان کوتاه 20 فقره سرقت انجام داده اند.

این مقام پلیسی در پایان گفت: شهروندان در ساعت شلوغی مترو پایتخت که صبح ها و عصرها پس از تعطیلی کار است با توجه به ازدحام زیاد جمعیت دزدان با نزدیک شدن به طعمه هایشان دست به سرقت می زدنند که از مردم تقاضا می شود در ساعت شلوغی مترو هوشیارتر و مراقبت بیشتری از وسایل همراه خود کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟