به گزارش رکنا ، رسیدگی به این پرونده با شکایت یک زن میانسال آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود ادعا کرد که پدر سالخورده اش دختر و پسر وی را سالها قبل وقتی که خردسال بودند به تله شیطانی انداخته و آنها را آزار داده است .

با این شکایت پدربزرگ شیطان صفت ردیابی و بازداشت شد و در حالی که مدعی بود بی گناه است و دخترش به دروغ چنین شکایتی را علیه وی مطرح کرده دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شد .

در ابتدای جلسه دختر 19ساله و برادر 22ساله اش به عنوان شاکی در جایگاه ویژه ایستادند. دختر جوان گفت: سالها قبل وقتی من و برادرم خردسال بودیم مادر و پدرم از هم جدا شدند. من و برادرم با مادرمان در خانه پدربزرگ مان زندگی میکردیم. مادرمان شاغل بود و روزها سر کار می رفت و من و برادرم ناچار بودیم در خانه پدر بزرگم بمانیم.

وی ادامه داد : در آن سال‌ها و در غیاب مادرم ،پدر بزرگم بارها من و برادرم را آزار داده بود .او ما را تهدید کرده بود در این باره به کسی حرفی نزنیم. پدربزرگم از 8سالگی تا 14سالگی مرا آزار می داد. و من از ترسم در این سالها سکوت کرده بودم. این ماجرا تاثیر بدی در روحیه من و برادرم گذاشته بود.به همین خاطر مدتی قبل با مادرم صحبت کردم و حقیقت را به او گفتم .مادرم که از شنیدن این موضوع شوکه شده بود از ما خواست تا علیه پدر بزرگم شکایت کنیم. ما حالا برای پدربزرگمان اشد مجازات می‌خواهیم .

پسر جوان نیز حرفهای خواهرش را تایید کرد اما گفت: پدربزرگم همیشه با حرف هایش مرا آزار می داد.

سپس مادر دو شاکی روبه روی قضات ایستاد و گفت: من سالهاست که رازی را در سینه پنهان دارم که حالا می خواهم آن را برملا کنم. پدرم از 8سالگی تا قبل از اینکه ازدواج کنم مرا آزار می داد اما من همیشه سکوت کرده بودم. اما حالا که فهمیده ام او دختر و پسرم را هم به تله انداخته آمده ام تا حقیقت را به دادگاه بگویم.

وقتی مرد سالخورده که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه متهم ایستاد جرمش را انکار کرد و گفت: من هرگز نوه هایم را آزار نداده‌ام .آنها به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده‌اند .دختر و نوه هایم قصد اخاذی از من را دارند. من خانه ای در پردیس دارم که به نام همسرم است. آنها می خواهند خانه ام را از چنگم در بیاورند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده تصمیم گیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟