به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانترهفتم ، گفت: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری 113 بازار توسط دو موتورسوار با چهره ای پوشیده، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران تجسس کلانتری قرار گرفت و ماموران کلانتری با مراجعه به محل های سرقت موفق به شناسایی سارقان و پلاک انتظامی موتورسیکلت آنان نشدند.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی در این خصوص ادامه داشت، گفت: در تحقیقات میدانی انجام شده تصویر واضحی از یکی از سارقان در یکی از محل های سرقت به دست آمد و با بررسی چهره وی با مجرمان حرفه ای مشخص یکی از سارقان سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر و به دفعات مختلف روانه زندان شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که متهم به مدت 6 ماه است با آزادی مشروط از زندان رهایی پیدا کرده است، گفت: شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار قرار گرفت.

جلیلیان تصریح کرد: در پایش های اطلاعاتی مخفیگاه متهم در محدوده خیابان حضرتی شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم افزود: تیم عملیات کلانتری بازار صبح روز گذشته برای دستگیری سارق حرفه ای اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند این متهم حرفه ای را به همراه همدستش در مخفیگاه وی دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان 21 و 22 ساله و سارق حرفه دارای 7 سابقه کیفری است، اضافه کرد: با انجام تحقیقات پلیسی هر دو متهم برای تعقیب کیفری در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟