حجم ویدیو: 2.29M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

به گزارش گروه حوادث رکنا، شب گذشته هانی و مرد دیگری داخل یک خودروی پژو ۲۰۶ در حال خوردن آبمیوه بودند که راکبان دو موتورسیکلت در مقابل آن توقف کرده و با چاقو و قمه به سمت هانی حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.

به گزارش رکنا، عابران که شاهد این درگیری بودند با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را خبر دادند که قبل از حضور ماموران کلانتری ضاربان از محل گریختند. هانی توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد که پزشکان تلاش برای نجات جان او را آغاز کردند.

ساعتی پیش ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود که فرد تصویربردار مدعی شده بود هانی کرده در حمله شش نفر با سلاح سرد کشته شده است.

با پیگیری های خبرنگار رکنا مشخص شد هانی کرده در آی سی یو بیمارستان سینا بستری است و حال وی وخیم گزارش شده است.

خبر قتل هانی کرده در فضای مجازی منتشر شده است که فیلم و عکسی هم در این رابطه دیده می شود اما هنوز خبر قتل هانی کرده تایید یا تکذیب نشده است.

شایعاتی دیگر در فضای مجازی در حال انتشار است که نوچه های وحید مرادی که چندی پیش در زندان رجایی شهر به قتل رسید هانی را با چاقو مجروح کرده اند. تعداد زیادی از دوستان و هواداران وحید مرادی پس از قتل وی این ماجرا را به هانی کرده ربط داده بودند و حالا با خبر قتل هانی کرده( هنوز مشخص نیست وی به قتل رسیده یا نه) شایعاتی در خصوص انتقامگیری دوستان وحید مرادی از او به سرعت در فضا مجازی در حال انتشار است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟