به گزارش رکنا، باورم نمی شد چه می شنوم و در حالی که به چشمانش خیره شده بودم یاد روزهایی افتادم که به من ابراز عشق و علاقه می کرد و می گفت اگر با هم ازدواج نکنیم دست به خودکشی خواهد زد.

زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری گفت: من برای حفظ زندگی و آبرویم در این باره چیزی به کسی نگفتم و از شوهرم خواستم ارتباط خود را با آن زن قطع کند. او به ظاهر خواسته ام را برآورده کرد و من به پیشنهاد یکی از دوستانم سعی کردم در نوع لباس پوشیدن، آرایش سر و صورت و حرکات و رفتارم تغییراتی به وجود بیاورم تا مثل زن های امروزی به نظر بیایم و شوهرم احساس کمبودی نداشته باشد. اما همسرم از آن به بعد در حضور من فیلم های مستهجن تماشا می کرد و اصرار داشت که مشروبات الکلی و داروهای روان گردان استفاده کنم.

در این شرایط چون خیلی از زندگی ام دلسرد شده بودم تقاضای طلاق دادم. من با بخشیدن مهریه از همسرم جدا شدم ولی با وساطت بزرگ ترهای فامیل که البته نمی دانستند مشکل اصلی ما چیست دوباره بدون آن که مهریه ای در نظر گرفته شود، به عقد او درآمدم.

راستش را بخواهید مهریه ام را این بار خودم بخشیدم تا او بیشتر به زندگی مان دلگرم شود. زن جوان افزود: یک سال و نیم از این ماجرا گذشت و شریک زندگی ام رفتار معقولانه ای از خودش نشان داد. در این مدت سرگرم زندگی ام شده بودم و از هیچ محبتی برایش کم نگذاشتم. پدر خدا بیامرزم نیز در آخرین روزهای زندگی اش دارایی خود را بین فرزندانش تقسیم کرد و مبلغ ۴۱ میلیون تومان ارثیه به من رسید که شوهرم آن را با حیله و ترفند از چنگم درآورد و حالا پس از ۵ ماه رهایم کرده است و می گوید نمی خواهد با من زندگی کند.

راحله ادامه داد: اجازه بدهید یک واقعیت را برایتان بگویم. من و همسرم قبل از ازدواج دو سال عاشق و دلباخته هم بودیم و با وجود مخالفت شدید خانواده ام به عقد او درآمدم اما الان نادم و پشیمان هستم و اعتراف می کنم ۸ سال از بهترین روزهای عمرم را برای این مرد عیاش و هوسران تلف کردم و بدون هیچ مهریه و حق و حقوقی باید خودم را از زندگی اش حذف کنم. چون او می گوید در صورتی حاضر به زندگی با من است که وقتی زنان فاسد را به خانه می آورد، از آن ها پذیرایی کنم و... . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟